2737
2734
عنوان

واقعا این چه وضعشه

198 بازدید | 23 پست

چرا هر جا برای کار میرم مجرد میخوان؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه جاهایی بخاطر اینکه متاهل محدودیت زمانی داره

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
والا منم که مجردم کار نیست

خسته شدم بخدا

منم هر جا میرم مجرد میخوان😴😴😴😴😴

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2740

چون بهانه ای برای تا دیر وقت نمیتونم بمونن

شوهرم فلان 

بچم فلان و نیارن 

بتونن چش چرونی کنن و...

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
وااا شاید مجرب میخوان شما اشتباه میکنی؟چ فرقی میکنه واسشون؟؟

نمی دونم

نه میرم حضوری زیر فرمم مینویسن متاهل

بعدم میفهمم مجرد گرفتن

چون بهانه ای برای تا دیر وقت نمیتونم بمونن شوهرم فلان  بچم فلان و نیارن  بتونن چش چرونی ...

من بچه ندارم، محدودیت زمانی هم ندارم، مهمون سالی یبار اونم عید شاید، افسرده شدم

میخوان اگه پسند شدن بگیرنشون😂😂😂 چون متاهلا درگیری و مشغله زندگیشون زیاده و قیدو بند همسر رو د ...

😂😂😂😂😂😂

منم همین مشکل رو داشتم

چی شد؟

2706