2737
2734
عنوان

سقط قانونیه یا نه ؟

163 بازدید | 17 پست

سلام به همه عزیزان...

من سه روزه پریودم عقب افتاده یعنی مدتهای زیادیه سابقه نداشته اینجوری بشه خودم مشکوکم به بارداری آخه رابطه پرخطر داشتیم😭 آخه بچم کوچیکه از هییییچ نظری آمادگی بچه دوم ندارم به نظرتون اگه دکتر برم بگم نمیخوام راحت سقط میکنه یا غیرقانونیه؟؟؟؟؟؟

خیر سقط نمیکنه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچت چند سالشه؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728

غیر قانونی و گناهه چقدر راحت در مورد قطع کردن نفس ی انسان میحرفی 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

این دوتا تاپیک پشت سر هم برای سقط 😞

کاش یکی از این بچه ها رو خدا به من میداد😭

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2738

عزیزم یک سال و نیم که دیگه خیلی کوچولو نیست

ماشالله

تا نی نی به دنیا بیاد اولی میشه دو سال و نیم

سقطش نکن گناه داره

خدا کمکت میکنه

غیر قانونی و گناهه چقدر راحت در مورد قطع کردن نفس ی انسان میحرفی 

هیچ روش جلوگیری صد درصدی وجود نداره . برای همین ادم مجبور به سقط میشه . سقط خیلی بهترازاینه که آدم نتونه به بچش رسیدگی کنه. ای کاش همه مادرایی که نتونستن مادری کنن و چه بلاها که سربچه هاشون نیومده و.... سقط کرده بودن . البته منظورم اسی نیست 

2706