2737
2734

نمیدونم چرا از در و دیوار خونم متنفر شدم هرروزمو با بقض شروع میکنم روزی چندبار گریه میکنم...دلم یه همدل یه هم زبون میخواد داره میشه یک ماه که با مرد نامردم قهریم بجای اینکه کینش سرد بشه روزبروز بدتر میشه با بچه هم بدرفتاری میکنه دیشب باز اومد یه داستان جدید باز کرد برام واقعا دیگه بریدم..هرسری شکایتشو به خانوادش میکردم نصیحتش میکردن بهتر میشد ایندفعه  خانوادشم ازم کینه گرفتن...راه جدید یادش دادن که خرج نکن پول بهش نده تو رفاه گزاشتیش پررو شده...میگه کم خرج کن حالا فکرشو کنید یک ماهه یخچالم خالیه خالیه...میگم اینو بخر میگه از یارانه بخر خدا یامنو مرگ بده یا این کثافتو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی عزیزم 

چقدر سخته ادم تو تنگنا قرار بگیره راه خلاصی نداشته باشه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738

استارتر بنظر منم یه نامه بنویس براش بدون شکایت از دوران خوشتون و بگو دلتنگیت از اونموقع ها بنویس اگه خواستی شکایت کنی فعل جمع بکار ببر بهش بگو که خسته شدی و دلت ارامش میخواد و تمومش کنه

تموم نمیکنه خستم چندباری جلورفتم پسم زده مثل سگ ....

اون الان حالش بده ....ازلحاظ ج ن س ی هم حتما در فشاره....خودت زنی  میدونی .....

اول اون مسأله حل بشه بعد چند بار میشه حرفاتونو بزنید ....

من ده ساله متاهلم مطمئنم به حرفم 

دیگه هم زندگیتو پیش خانواده همسرت بازگو نکن...خودت باید زندگیتو بچسبی 

چون همه جزییات زندگی شمارو نمیدونن که!

2706