2733
2734
عنوان

به منه شكست عشقي خورده كمك كنين

166 بازدید | 10 پست

كات كرديم از ديروز و من شدم عين مرغ سر كنده!

اين ك چرا كات كرديم دليلش رفتارهاي مرموزانه ي اون و حس من نسبت به اينكه خيانت ميكنه بود

گفتم بهتره بره! من چي رو از دست ميدم؟ ابزارعلاقه هاي دروغي يه مرد كثيف رو! همين!

ميدونم زمان بگذره درست ميشم 

فعلا تو اين لحظات چيكار كنم؟؟؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
چکار میکرد که فکر میکردی داره خیانت میکنه بهت . 

ميگفتم كجايي پرت و پلا ميگف يا زورش ميومد

پنهان كار بود

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سرت رو‌گرم کن اصلا تو خونه نمون جاهایی برو که آنقدر ذهنت مشغول شه یا کارایی کن که اصلا یادت بره اگه بخوای بنشینی تو خونه یا بیکار باشی یادت نمیره هیچ همشم هی مرور میکنی

حالت طبیعیه. 

فقط هرررر کارییی میکنه بهیچ عنوان بر نرگرد.

خودتو با هرچی ک میتونی مشغول کن در نهایت اینکه 

هرجی میاد تو ذهنت بنویس تو یه کاغذ تا خالی شی حتی فحش. ولی سراغش نرو. ممکنه مدتی طول بکشه. شاید چند ماه شایدم یکسال.

2738
خب پنهانکاری دلیلی بر خیانت نیست گاهی شخصیتها  پنهانکارند ولی خاین نیستن . چیشد که ازش بریدی.

عزيزم مسائل ديگه ام بود خب

اما من به حسم يقين دارم و مطمئنم دروغ نميگه

يه تايم هايي گوشي خاموش ميكرد يا جواب منو نميداد

بلاخره توي چند ماه شخصيت هر كسي به دست مياد

قطعا اگه ادم خوبي بود ازش نميكندم

لابد دلايلم به قدر كافي قوي بوده

عزيزم مسائل ديگه ام بود خب اما من به حسم يقين دارم و مطمئنم دروغ نميگه يه تايم هايي گوشي خاموش ميك ...

سلام منم دیروز کات کردم . و نابود شدم .البته ما ارتباطی نداشتیم ولی عاشقش بودم. تو ذهنم همیشه بهش فکر میکردم. خیلی داغون شدم

خاموش کردن گوشی  میتونه تقلب باشه میتونه  دلیلی باشه برای لو نرفتنش . اما تا بهت کاملا ثابت نشده  یعنی نفر سومی رو خودت بوضوح ندیدی  .ولی حدس میزدی .‌و کات کردی . تا برات ثابت نشده  این فکر ازارت میده در مدت طولانی و قطع میشه و ممکنه دوباره برگرده این شک در برداشتت.  درسته شخصیت پنهانکار  دوست داشتنی نیست ولی تا چه پنهان کند !  بهرحال امیدوارم که اشتباه برداشت نکرده باشی و زود تصمیم نگرفته باشی. وگرنه مرور زمان  در خیلی جاها  حل کننده است .