2733
2734

هفته 37 هستم 

درد دارم ولی زیاد نیست 

دیشب ماما معاینم 2 بار پشت سرهم کردن دهانه رحمم یکسانت باز شد پیاده رویمم منظمه و یکساعت و ورزش های روی توپ هم انجام میدم 

ب نظر شما چیکار کنم کی زایمان میکنم؟

الهی تکیه به لطف تو دارم نا امیدم نکن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ی خانوم بره واسه معاینه باز میشه؟؟؟

برا بارداری اره اخه من ماما بهم گفت چون معاینت کردیم 1 سانت باز شدی و کمه برای بستری برو 3 الی 4 شدی بیا

2731
برا بارداری اره اخه من ماما بهم گفت چون معاینت کردیم 1 سانت باز شدی و کمه برای بستری برو 3 الی 4 شدی ...

آها.به سلامتی انشالله.من مجردم بی اطلاعم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
عزیزم جواب سوالتو نمیدونم ولی ورزش تاچیری تو چاق نشدنت داشته یانه؟؟؟

توی این ماه اره چون ماه اخرم ورزش ک میکنم کمتر وزن میگیرم توی یکماه 

یک کیلو کمتر امروز اضافه وزن داشتم ماه های قبل 4 یا 3 کیلو اضافه وزن داشتم اما این ماه بخاطر ورزش کمتر از 1 کیلو

برا بارداری اره اخه من ماما بهم گفت چون معاینت کردیم 1 سانت باز شدی و کمه برای بستری برو 3 الی 4 شدی ...

معاینه با دست😲😲😲واقعااا میترسمممم یعنی یدفعه دستو میبره داخل😤😤

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜
معاینه با دست😲😲😲واقعااا میترسمممم یعنی یدفعه دستو میبره داخل😤😤

ن ترس نداره اصلا من چون توی ماه های 5 و 3 هم معاینه میشدم اصلا ترسی نداشتم

2738

چرا همه مجردا ریختن اینجا.. برین بخوابین بابا

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2706