2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم فقط کوچیکتر شد منم فعلا بیخیالش شدم  چطور ؟

چشمم شالازیون زده چند سال خوب نمیشه گفتم شاید شما راهی پیدا کردین به منم بگین😳

اون چشمتون که تازه زده هرشب با شامپو بچه بشورین تا کهنه نشه که اون موقع خوب شدنش باخدا فعلا آرایش نکنین چیزای خیلی چربم نخورین 

اگرم راهی برای درمانش پیدا کردین منم خبر کنین

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹  ❤❤
2740

سلام دوستان، من اولین بار سال 83 شالازیون زدم، چندبار بعد هم چشمم شالازیون زد و چند بارجراحی کردم، جراحیش خیییلی راحته، اول قطره میریزن بی حس ميشه بعد هم جراحیش حدود یک ربع شاید طول بکشه؛ کلا سخت نیست، من خودم خیلی خیلی ترسو هستم، اما بابت جراحی شالازیون نگران نباشید خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکر میکنید، بار اول مخلوط کنجد و عسل خوردم شالازیون زد، فهمیدم گرمی نباید بخورم،دوبار هم بیرون همبرگر خوردم هردوبار شالازیون زد،یکبارهم شیرینی زنجفیلی زیاد خوردم شالازیون زد، خلاصه همبرگر و سوسیس و کالباس چون مواد نگهدارنده دارن رو حذف کردم، به نظرم دکتر برید بهتره، افتادگی پلک پیدا نکنید

سلام تو کامنت های اینستا دوسه نفر گفتن که با آب سیر شالازیونشون خوب شده،گفتن سیر تازه بگیرید،برش بدید و محکم فشار بدید و آب سیر رو با گوش پاک کن روی شالازیون بزنید، گفته بودن بعد از سه الی هفت روز نتیجه گرفتن، یک نفر هم ورقه ورقه کرده بود روی شالازیون گذاشته بود، هنوز متورم بوده اما نسبت به قبل بهتر شده بوده، من رنده کردم گذاشتم اما چون کل پلکم درگیر شده بود نیم ساعت گذاشتم، فعلا سه روز شده و نسبت به روز اول بهتر شده، البته چون زمان زیادی گذاشتم پلکم تقریبا سرخ شده، تعریف شامپو چشم آیگوسل روهم خییییلی شنیدم حدودا هجده هزار تومنه، خودمم تازه میخوام شامپو رو بگیرم، تو نی نی سایت هم گفتن با ژل بلفامد نتیجه گرفتن، ژل رو پشت پلک دوبار درروز ماساژ بدید و نشورید بعد چهار روز نتیجه گرفتن