2737
2734
عنوان

مامانم دو سه هفتس مدام سرفه میکنه

106 بازدید | 13 پست

سرفه های شدید شبا از سرفه نمیخابه

الان باز بیداره داره سرفه میکنه

صبح هم مدرسه داره

دکتر ریه هم رفت دکتر عمومی‌هم رفت

نمیدونم‌چیکار کنم

چی‌بخوره

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

از سرفه قرمز‌میشه

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

شاید حساسیت داره

این اواخر گرمی زیاد نخورده؟ سیر، عسل، فلفل...؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید حساسیت داره این اواخر گرمی زیاد نخورده؟ سیر، عسل، فلفل...؟

نمیدونم والا خوب نمیشه اصلا

2728
بادام زمینی نخورده؟.من زیاده روی کردم یه مدت سرفه شدید داشم

نمیدونم مال چیه

یه مدت سم میزدیم به خونمون 

این سرفه خیلی بده  منم سه ماه این مشکل داشتم خیلی طول می کشه روند بهبودی

دیگه اعصابم خورد شده اصلا مراعات خودشو‌نمیکنه

2738

عزیزم من سال قبل درست یک ماه باید نشسته میخوابیدم۰۰۰۰ خیلیییی بد بود ولی یه چیزی خیلی کمک کرد اگه پیاز داری بریز تو اب بزار بجوشه یکم نمکم بریز توش نه خیلی بعد همونجور گرم گرم هم پیاز هم ابش و بخوره۰۰۹ البته داروهاشم قطع نکنه به هیچ وجه۰۰۰ ایشالا بهتر  میشه

گفته بودی مادرت لوپوس داره؟

اره