2752
2734
عنوان

دخترم تو چهار ماهگیه از یک بامدادات چهار یک سره گریه میکنه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 40 پست

هود اشپزخانه رو روشن کنید تو بغلتون خونه نیمه تاریک راش ببرین....دوش حمام را باز کنید و خوتون داخل حمام با لباس با بچه بشینید.... سشوار روشن کنید ... این سه روش حتما جواب میده اگر نداد مشکل و بیماری جدی داره که شبا درداش شروع میشه.... حتما به دکتر مراجعه کنید... اگر شیر خودتو نو میخوره عرق زیره سیاه بعد غذا بخورید

خواهشمندم وقتی کاربری از نداشته 
پس یعنی چیه دارم دیونه میشم 

نگران نباش،اگه چيز بدي بود کلا اروم نمي شد،ولي وقتي مي گي چهار صبح اروم مي شه يعني نگران کننده نيست،ولي خب يه جاش درد مي کنه،کلا درد شب ياغي مي شه،ببين خودمونم مريض مي شيم شبا حالمون بدتر مي شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اسفند دود کنید خیلی آرام میشه اینو یک پزشک افغانی عالی گفت

چه تاثيري داره? مي دونيد ?

يعني مي خوام بدونم استدلالش چي بوده

یک پیشنهاد دیگه هم دارم که امشب اروم بشه فردا دکتر ببرش ...اگه زیره یا رازیانه تو خونه داری یکم دم کن و خیلی کم با قاشق بهش بده ...یکی دیگه اینکه با یک پارچه یا پتوش قنداق کن یعنی دستها کنارش باشن و پاهاش صاف باشه و ثابت کن به این کا اشیانه سازی میگن و برای بعضی بچه ها جواب میده

برای کولیک می کفت عالیه

ممنونم،اخه دختر من کوليک داره

هرکي هر راهي بگه انجام مي دم

یک پیشنهاد دیگه هم دارم که امشب اروم بشه فردا دکتر ببرش ...اگه زیره یا رازیانه تو خونه داری یکم دم ک ...

وای قنداغش کردم آروم شد 😍😍😍😍

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌