2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اپلیکاتوررا برسرتیوپ ببندوبعدفشاربده تا اپلیکاتوپربشه وازروزنه هایش مقداری پمادبیرون بزنه بعدارام اونا واردمجرای مقعدکن وفشاربده تا کاملا جداره چرب بشه وبعدخارج کن واونا درجعبه قراربده وبگذاربرای شب بعد.

2738
میشه بپرسم ،چرا مقعدی ؟مگه مقعدم عفونت میکنه ؟بخاطر رابطه اینطور میشه ؟میشه علامت بگی لطفا بگی ،چون ...

من خارش شدید مقعد دارم و یک گوشت اضافه از مقدم بیرون زده که به خاطر فشار بچه روی لگنه و بهش میگن بواسیر دکتر این کرمو بهم داده

میشه بپرسم ،چرا مقعدی ؟مگه مقعدم عفونت میکنه ؟بخاطر رابطه اینطور میشه ؟میشه علامت بگی لطفا بگی ،چون ...

همورئیدبراثریبوست ایجادمیشه یا براثرنشستن های طولانی مدت مثلا کارمندانی که مجبورن ساعت ها روی صندلی بنشینن.

البته رابطه باعث همورئیدنمیشه ولی اگر شخصی همورئیدداشت رابطه اونا تشدیدمی کنه.

اپلیکاتوررا برسرتیوپ ببندوبعدفشاربده تا اپلیکاتوپربشه وازروزنه هایش مقداری پمادبیرون بزنه بعدارام او ...

با همون اپلیکاتور سر پماد بذارم برای شب بعد؟؟؟

بعداز استفاده اپلیکاتور رو نباید ازسرپماد بازکنی؟؟بعدچقد باید تزریق بشه

یه چندتاسوراخ رو درش داره روهمون کشیده هستش باید بزاری پشتت تاجای که سوراخهاش هست بعد یکم فشاربدی البته قبلش بااب صابون تمیزبشور پشتتو این پمادو که زدی یه پمبه بزارپشت مقعدت لباس زیربپوش هروقتم رفتی دستشوی بازتکرا. کن این کارو......دخترخالم میگفت دوروزه خوب شده 

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
2706