2733
2739

همسرم تو تلگرامش ی گروه منطقه ازاد داره که 24 ساعته عکس و فیلم س ک....میزارن و اینم همش باز میکنه نگاه میکنه.اعصابم خورد میشه.عاشق اندام احلام خواننده است وهمش اهنگاشو گوش میده.خیلی بدم میاد ازش اینجور وقتا.تو بفرمایید شام دوتا از خانوما لباس خیلی بدن نما پوشیده بودن.امشب قسمت اخر این هفتش بود.برگشته به من میگه اونی که اونشب لباس سک......پوشیده بود کدوم بود.همش با اب وتاب نگاشون میکنه.بعد بمن میگه نگا کن یکیش کوچیکه یکیش بزرگه.یا تو بازار تو تلویزیون و .....دختری میبینه میگه هوووووووم.سعی میکنم ب روی خودم نیارم.وقتی ام که بهش میگم بدش میاد میگه گمشو بابا.منم امشب بهش گفتم دوست داری منم برم مردا رو دید بزنم.گفت برو.حالا من زیادی حساسم بنظرتون.الان حس تنفر دارم نسبت بهش

چه چندشه .بکوب تو دهنش والا😐

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

:| انقدم بدم میاد از این مردایی که چشم چرونن

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌
2740
2706