2737
2739
عنوان

دلمممم داره ميره ناخون بكارم شوهرمم خيلي دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 133 پست
نیتش میشه حکم جبیره من سه ساله دارم و زمان وضو غسل نیتم جبیرس...

عزیزم جبیره وقتی حساب میشه که یکی از اعضایی بدن زخم باشه و با پارچه یا پانسمان بسته شده باشه و چون رسیدن آب بهش ضرر داره با دست خیس روش رو مسح میکنن. ولی کاشت ناخن یه مانع است که باید برطرف بشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم جبیره وقتی حساب میشه که یکی از اعضایی بدن زخم باشه و با پارچه یا پانسمان بسته شده باشه و چون ر ...

والامن از دفتر مکارم زنگیدم پرسیدم.میگف الان چیزه ک اکثرا انجام میدن و بخاطرش ترک واجبات غلطه پس تنهاراهش جبیرس واینک زمان گذشت این چیزانبوده...اگر جوهر روی بدن باشه برای وضو باید پاک بشه پس اونایی ک تاتو دارن چی؟ایناهمه اصل قضیرو میپیچونه ادم نمازخون باشه باید بخونه هههه

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
ناامید شدم. داشتم میرفتم با خوشحالی لاک بزنم😐

عزیزم اونیکه من گفتم درسته، فقط یک انگشت پا لاک نداشته باشه کافیه، که اونم معمولا انگشت کوچیکه رو نمیزنن و‌از روی همونم مسح میکشن، حالا برای اینکه خیالت راحت بشه، یه سرچ کن یا اگه مرجع تقلید داری زنگ بزن از دفترشون سوال کن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
منظور من اینه که میتونی فقط انگشتای کوچیک پا رو لاک نزنی و از روی اونا مسح بکشی

دیگه چه فایده داره یه ناخن رو لاک بزنم🤣🤣 من میخواستم فقط همون کوچیکه رو نزنم. اصلا نخواستیم😅😅😅

کج کلاه خان یارمه
2740
عزیزم اونیکه من گفتم درسته، فقط یک انگشت پا لاک نداشته باشه کافیه، که اونم معمولا انگشت کوچیکه رو نم ...

آخه توی پست قبلیت گفتی انگشتای کوچیک پا. نگفتی انگشت کوچیکه😢😢

کج کلاه خان یارمه
دیگه چه فایده داره یه ناخن رو لاک بزنم🤣🤣 من میخواستم فقط همون کوچیکه رو نزنم. اصلا نخواستیم😅😅😅

بابا، منم که همینو‌ دارم میگم،،، فقط انگشت کوچیک پاهاتو لاک نزن، بقیه رو بزن، و از روی همون انگشت کوچیکه که لاک نداره مسح بکش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
آخه توی پست قبلیت گفتی انگشتای کوچیک پا. نگفتی انگشت کوچیکه😢😢

خوب منظورم دوتا انگشت کوچیکای پا، یکی این پا، یکی هم اون پا، که میشه دوتا

والامن از دفتر مکارم زنگیدم پرسیدم.میگف الان چیزه ک اکثرا انجام میدن و بخاطرش ترک واجبات غلطه پس تنه ...

تاتو زیر پوسته . ومانع رسیدن آب به سطح پوست نیست. قرار نیست موقع وضو اب به عمق پوستمون نفوذ کنه😄

2706