2733
2734
عنوان

دلمممم داره ميره ناخون بكارم شوهرمم خيلي دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 133 پست

ناخن هاتو با محلول های تقویتی بلند کن، عالی میشه، بهتر از کاشته

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره دیگه میگه دستام زیبا میشه 😎  بابا فک نمیکنم انقدرا هم دقت بشه دیگه 🙄

😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728
انگشت پا بله یه دونش کافیه برای وضو گرفتن ولی دست رو نه ضمنا برای غسل هم باید دست و پات پاک باشن

اساتید گرامی یه سوال:

اون انگشت کوچیکه ی پا بدون لاک باشه قبوله؟ ناخنهای پامو بلند کردم دلم لاک قرمز میخواد، اونو بدون لاک بذارم کافیه؟ مسح پام کجکی میشه که😐

کج کلاه خان یارمه
2738
اساتید گرامی یه سوال: اون انگشت کوچیکه ی پا بدون لاک باشه قبوله؟ ناخنهای پامو بلند کردم دلم لاک قرم ...

بله کافیه و‌درسته

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
یک غسلی هست یادم نمیا میتونی انجام بدی حتی نماز هم بخونی 

منظورت جبیره ست؟؟؟؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اساتید گرامی یه سوال: اون انگشت کوچیکه ی پا بدون لاک باشه قبوله؟ ناخنهای پامو بلند کردم دلم لاک قرم ...

عزیزم برای منم سوال بود ولی گفتن فتوا بوده من دیدم نماز هم می خونن روزه هم میگیرن 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706