2733
2734

چرا خانواده شوهر هر چی از پسرشون ببینن میگن تقصیر عروسه؟ چرا 😆

یعنی مزخرف تر از این حالت هیچی وجود نداره

با مته مغزتو سوراخ کنن ولی اینطوری نرن رو اعصابت😅

من که با مادرشوهرم چند باری بحث داشتم ولی حل شده ، یه مدت خوب بودیم بعد بیخود و بی جهت دو سه هفته کم محلم کرد بعدشم که گفتن تقصیر توئه که پسر ما نمیاد پیشمون با وجود اینکه ما مرتب بهشون سر زدیم 

البته منم کلی جواب دادم و کلی هم گله کردم

مادرشوهرمم از اون روز خوب شده

ولی دیگه هر کار میکنم نمیتونم حس خوبی نسبت بهش داشته باشم😕 همش یه حالت دشمن می بینمش که تا اوضاع بر وفق مرادش نباشه میخواد شکایت و بی احترامی کنه

اصلا این حس رو دوست ندارم 

... 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم خیلی خیلی احترام میزاشتم و همه جوره هواش و داشتم ولی دیگه نمیتونم هضمش کنم،تحملش واقعا سخت شده،خدا خدا میکنم باهاش روبه رو نشم تا امکانش هست چون اعصابم میریزه بهم یاد کاراش میوفتم

🧿
نمیدونم چرا مادرشوهرا اینجورین حالا انگار خودشون عروس نبودنا و طبق گفته خودشون پسر مردمو ندزدیدن&nbs ...

اصلا کلا تصورشون اینه پسر خودشون پیغمبره عروس داره از راه به درش میکنه😅

خودشون که تا اونجا که من شاهدم دائما جلو شوهر مظلوم نمایی میکنن و با خانواده شوهرشون خیلی کم رفت و امد میکنن

... 🌱

مادرشوهر من شمالن

ما ماهی 1 بار میریم سر میزنیم بهشون

ولی باز میگن کم میاید و میگن چطور برادرای تو هفته ای یه بار خونه مادرشون میرن؟؟

خب وقتی طرف فرق مسافتی رو نمیتونه درک کنه باید بهش چی گفت دقیقا؟؟؟

عزیزم مادرشوهر منم همینطوریه حتی بدتر از این خیلییی من به این نتیجه رسیدم ولشون کنم هر طور دوست دار ...

اره من که اصلا به رو خودم نمیارم فکر کنن خیلی این چیزا برام مهمه 

ولی ادم حس بدی بهشون پیدا میکنه

... 🌱
2706