2733
2739
عنوان

توافق کردیم واسه طلاق. لطفا همه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2825 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلیل طلاق چیه؟ سرد بودن هردو مقصر هستید ...دوست داره که ماشین طلا میده و طلاق قبول میکنه ....عجله نکن سبک سنگین کن

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
خیانت اعتیاد دست بزن کدومشوداشته؟ یه مشاوره ای نمیرین عزیزم؟؟ بنظرم داری عجله میکنی

دست بزن داشت که شکایت کردم از ترسش نمیزنه. ولی تا حرف میزدیم زنگ میزد همرو میریخت خونمون. نمیشد باهاش حرف زد

2738
اشتباه کردی. ماشین چه ارزشی داره واقعا؟؟؟؟؟ صبح پاشو یه صبحانه دبش درست کن.بعد برو ماساژش بده ت ...

زیاد ازینکارا کردم. ولی هیجا نمیذاره برم. نه هیچ دوستی کلاسی بیرونی جایی هیجا. زندگی بی هدف به چه دردم میخوره؟

عزیزم برا نگه داشتن زندگیت تقلا کن، بعد از طلاق فک نکن همه چیز درست میشه، تازه سختی ها و فشار عاطفی و پشیمونی شرو میشه

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️