2733
2739
عنوان

توافق کردیم واسه طلاق. لطفا همه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2825 بازدید | 133 پست
همه میتونن همه کار انجام بدن. بستگی به خودتم داره. میزان عرضه و شجاعتت و هوش بالات که بتونی خوب تص ...

منم زیاد فکر کردم سالها نه ولی صب تا شب .شب تا صب. دیگه ترسیدم دیر بشه و فقط حسرت بخورم. ترسیدم دیگه آرزوهام یادم بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا واقعا تو سن؟؟ ناراحت نشیا ولی برام سواله

بابام 58 سالشه مامانم 52 . 

اره به خدا یه هفته نشده فعلا که مامانم از خونه رفته و مهریشو گذاشته اجرا و کلی کارای دیگه....

هر روز که پا میشم از خواب یه لحظه همه چی یادم میره باورم نمیشه دیگه کنار هم نباشن ...ولی کاریه که شده.

من متاهلم 

امیدی هست چون خدایی هست  
2728

نمیدونم با توجه به توضیحاتت چی بگم، فقط بنظرم حتتتما مشاوره برو عزیزم، ان شاالله بهترین تصمیمو بگیری

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️

سلام عزیزدلم،ببین میدونی که منو تو توخیلی چیزاهم‌نظریم‌و منم اگه م تغییر نمیکرد ۱۰۰درصد به فکر طلاق بودم شبو روز ناگفته نماند که الانم گاهی فکرمیکنم‌اما چون ی قدم به خواستم اهمیت داده یکم حس بهتری پیدا‌کردم ولی همسرت انگار خیلی ازتعصبی بودنش راضیه و نمخواد اصلا تغییر کنه،ما واسه این زندگیای خونه نشینی ساخته نشدیم 

جداشی باید اونقدر تلاش کنی که مثل متشکرم خانوادت و داداشت بهت افتخار کنن مطمعنم‌میشه و اونموقع ازخودت راضی تری تاکی میخوای خودخوری کنی و اخرم‌بشی ی مادر ضعیف افسرده

فقط باید قوی باشی 

اوناییم‌که میگن ماساژ بده سیاست یاد بگیر و پیامد داره طلاقو اینا ازجنس مانیستن اونام افکارشون مثل همسرت و خانوادشون که میگن طلاق ننگه و زشته و اینا،اینا چرته طلاق ممکنه قسمتی از زندگی هرکسی باشه که به بدوخوب بودن طرف هیچ ربطی نداره 

2740
سلام عزیزدلم،ببین میدونی که منو تو توخیلی چیزاهم‌نظریم‌و منم اگه م تغییر نمیکرد ۱۰۰درصد به فکر طلاق ...

اره من انقد فکر کردم میگفتم الان نه ولی چندسال دیگه اینطوری پیش بره جدامیشم چه بهتر که وقت خودمو تلف نکنم. بالاخره باید این اتفاق بیفته. انتخابم اشتباه بود باید قبول کنم 

باشه. فعلا امروز صبح اومدم خونه بابام فقط همین. ولی نرفتم درخواست بدم. خیلی سخته حالم خیلی بده.  ...

میدونم درک میکنم کاملا

ولی باید ی راه انتخاب کنی یا اینوری یا اونوری وسط باشی نابود میشی