2733
2734
عنوان

کسی بوده بچه اش میوه نخوره؟بخاطر خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 44 پست
خیلی سخته😱،ولی بهترین راهش همینه فکر کنم،یا نمیشه مثلا یک مقداری از یه میوه رو پوره کنی مابقیش رو ر ...

دیشب آخرش کیوی رو با قاشق له کردم خورد.باورت میشه وقتی بچه ای میبینم مثلا موز گاز میزنه بغض گلومو میگیره میخوام بیفتم گریه. انقدر منو عذاب داده

عزیزم خب برای چی رنده میکنی؟! یه گوشتکوب برقی بخر سه سوت میتونی باهاش لهش کنی از رنده بهتر! 

گوشتکوب برقی زیادم گرون نیست شستنشم راحته خودشم ظرف داره

کلا برای بچه دارها چیز خوبیه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دخترم میخوره در حد تیم ملی ،کوچیکه لب نمیزنه ،منم با آب میوه و شربت تقویتی حیرانش میکنم. زور که نمیشه کرد . البته دومی به دنیا بیاد به بهانه اون میخوره 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
دیشب آخرش کیوی رو با قاشق له کردم خورد.باورت میشه وقتی بچه ای میبینم مثلا موز گاز میزنه بغض گلومو می ...

بدعادت شده خب،باید کم کم عادتش تغییر کنه،نگران نباش یه روزی اونم راحت و بی دردسر میخوره

میخواهم بهترین باشم 🙌
2731
چیپس میوه بهش بده میوه خشک شده بعدشم کم کم عادتش بده میوه رنده نشده بخوره مثلا روزی ی تیکه کوچیک ش ...

الان امروز دوبار رنده نشده خورد البته با چندساعت بدبختی.انقدررر گریه کرد گفت آبمیوه پاکتی میخوام منم گفتم هروقت میوه خوردی دقیق دوساعت بعدشم ضجه زد. آخرش خورد باباش سریع بردش براش خرید. اما فردا باز همون آش و کاسه

2740
عزیزم خب برای چی رنده میکنی؟! یه گوشتکوب برقی بخر سه سوت میتونی باهاش لهش کنی از رنده بهتر!  گ ...

همون گوشتکوب برقی بدبختم کرد ازاول همه غذاهاشو میکس کردم.الان یه ذره لقمه اش بزرگ باشه عوق میزنه.من رنده کردنش برام مسئله ای نیست ولی عادت غلطش باید اصلاح بشه آدم میره مهمونی مسافرت یا مثلا من نیستم این دیگه لب نمیزنه. من میخوام درست کنم عادتش رو.

همون گوشتکوب برقی بدبختم کرد ازاول همه غذاهاشو میکس کردم.الان یه ذره لقمه اش بزرگ باشه عوق میزنه.من ...

خب این پاداشی که بابت میوه خوردن بهش میدید خودش عادات خیلی خیلی بدتری براش بوجود میاره!!! 

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
به نظر من شما که باید برای بچه ی تو راهیت پوره درست کنی خوب برای بچه ی اولت هم فعلا به میکس کردن ادا ...

بخدا برای دومی عهد کردم دیگه میکس و رنده نکنم. میگم اون بیاد این رفتارش بدتر نشه؟الان رنده شدشم با بازی میخوره.