2726

من اشتباه محضم میکس کردن غذا بود... تا هجده ماهگی غذای میکس میخورد...تااینکه کم کم غذا خوردنش درست شد...

اما میوه رو همچنان میگه رنده کن بعضی میوه ها هم حتی رنده شدشم نمیخوره.

تمام زمستون پرتقال آب گرفتم و سیب و کیوی رنده کردم...

الان دوسال و هفت ماهشه... اگه میوه ندم انقدر نمیخوره یبوست میگیره.

از دیشب گفتم دیگه رنده نمیکنم.اما به هیچ صراطی میوه لب نمیزنه. باردارم دکترم گفته بغلش نکنم اما صبح و حالا بردمش تو تراس بغلش کردم صبح یه کیوی بدون رنده کردن قطعات ریز بهش دادم الان موز... ولی بریدم.خستم کلی گریه کردم.هیچکس رو ندارم نگرانم چهار روز دیگه بچه دومم اومد دیگه نمیتونم بهش میوه بدم.حالش چی میشه. تورو خدا اگه تجربه دارید کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قالب بزن به سیخ چوبی ...تزیین کن شاید بخوره ...

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2728
نمیشه خوشگلش کنی بخوره??

بخدا باهاش شکلک درست کردم کلی بازی کردم شکلش دادم.لب نمیذاره.کاش غذا نمیخورد میوه میخورد. امشب از ساعت دوونیم هیچی نخورده بود. انقدر گرسنه بود دهنش بوی آدم روزه دار میداد اما موز رو با کلیییی کشمکش و چندبار عوق زدن خورد

چیپس میوه بهش بده

میوه خشک شده

بعدشم کم کم عادتش بده میوه رنده نشده بخوره مثلا روزی ی تیکه کوچیک شروع کن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
بخدا باهاش شکلک درست کردم کلی بازی کردم شکلش دادم.لب نمیذاره.کاش غذا نمیخورد میوه میخورد. امشب از سا ...

خیلی سخته😱،ولی بهترین راهش همینه فکر کنم،یا نمیشه مثلا یک مقداری از یه میوه رو پوره کنی مابقیش رو ریز خرد کنی و بهش بدی?

میخواهم بهترین باشم 🙌

خوب حالا شکر کن رنده شده میخوره پسرم 5 سالشه هنوزم واسش آب پرتقال ولیمو آب هویج میگیرم گاهی سیب میخوره والا غیر

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
اینقدر حساس نباش میوه هایی رو که دوست داره جلو تلویزیون یا وقت بازی کردم نقاشی کردن بهش بده

بدبختی اینجاست هیچ میوه ای دوست نداره.نگرانم چهارروز دیگه هلو زرد آلو و انگور میاد این دیگه اعتصاب کامل میکنه. آخه غصه نخورم میوه به این گرونی بعد من باید انقدررر التماس کنم بازم اینجور

خوب حالا شکر کن رنده شده میخوره پسرم 5 سالشه هنوزم واسش آب پرتقال ولیمو آب هویج میگیرم گاهی سیب میخو ...

شماهم میکس کردی براش؟دخترمن مثلا سیب و کیوی شده راحت میخوره.ولی آخه تا کی؟میترسم بچه دومم بیاد اینو چکارکنم.آخه از دست هیچکس نمیخوره همونم فقط خودم

2706