2733
2734
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 31311 بازدید | 245 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیلین جون داری با سرعت نور میخونی؟ یواش برو ما هم برسیم. آفرینننننننننننننننننن.
من درس 3 هستم. راستی work book و تست های نرم افزاری هر درسرو هم کار میکنی دختر زبر و زرنگ کلاس؟
آیلین جون داری با سرعت نور میخونی؟ یواش برو ما هم برسیم. آفرینننننننننننننننننن.
من درس 3 هستم. راستی work book و تست های نرم افزاری هر درسرو هم کار میکنی دختر زبر و زرنگ کلاس؟
2728
نه من شاگرد زرنگ نیستم چون تمرینهاش را حل نمی کنم اگر با سرعت جلو نرم با شناختی که از خودم دارم قطعا بعد دو سه تا درس می برم الان دارم روزی دوتا دو تا می خونم با سی دی ام پی تریش هدفم اینه که شش روزه کتاب یک را تموم کنم چون کتاب یک ساده است اگر خیلی خودم را سرش معطل کنم انگیزه ام را از دست می دم ولی مطمئنا کتابهای بالاترش را بیشتر وقت میذارم البته کتاب یک که تموم شد یه دو روز فقط مب شینم ورک بوکش را انجام می دم که تکرار بشه
من تا آخر درس ده خوندم بچه ها کجایین؟ می خوام اگر خدا بخواد تا اول تیر تموم کرده باشم که کتابهای آیلتس را شروع کنم ولی کتابهای آیلتس را دیگه به سرعت نمی خونم انشاالله سال دیگه این وقت امتحان آیلتس شرکت کنیم ونمره عالی بگیریم راستی یه سایت پیدا کردم که توش راهنمایی های خوبی هم برای زبانهای مختلف از جمله انگلیسی هست اطلاعات زیادی هم در مورد اپلای گرفتن از دانشگاههای خارج از ایران داره که دارم مطالب مربوط به رشته خودم که حقوقه را می خوانم به نظر من مطالبش مفیده اسم سایت:www.applyabroad.org
2740
تازه من دارم ترکی استانبولی هم دارم یاد میگیرم یه تاپیک براش باز میکنم کسی دوست داشت بیاد کاری نداره فعلا سی دی نصرت ترکی را گرفتم ریختم رو موبایلم روزی یک درس گوش میدم چون شوهرم گفته داره تلاش میکنه بریم ترکیه یه مدت
واالا شوهر من ترکیه فقط حاضره بره در مورد خرج دانشگاه هم خودمون باید بدیم مگر اینکه آدم بتونه از دانشگاه یا از دولت کمک هزینه تحصیلی بگیره اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاههای خارجی (حالا هر کشور)وفوند واسکولارشیپ تحصیلی تو سایت http://www.applyabroad.org هست هر رقم اطلاعاتی که بخوای به صورت طبقه بندی شده در مورد هر کشور وهر رشته تحصیلی می تونی تو اون سایت به دست بیاری من هنوز خودمم در مرحله تحقیقاتم
بچه ها من کتاب four corners1راتموم کردم بانو جان کجایی؟ یکی دو روز رو تمرینهاش وقت می ذارم و کتاب دومش را شروع می کنم. در ضمن دارم لغتهای کتاب general vocabulary for the IELTS 1 را هم سعی می کنم با جعبه لایتنر حفظ کنم نگو چرا اینقدر سریع میری با شناختی که از خودم دارم یه ذره شلش کنم می برم.
2706