2733
2734
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

31310 بازدید | 245 پست
سلام دوستای خوبم
من خیلی وقته در مورد مهاجرت و ادامه تحصیل و حتی تربیت بچه هامون با اطلاعات روز تحقیق میکنم و فهمیدم که مهمترین و اولین گام برای همشون زبان و زبان هست تو این مدت جست و گریخته یک چیزهایی خوندم ولی راستش اصلا خوب نبوده و همش اتلاف وقت میکنم میخوام اگر موافقین با هم یک برنامه یادگیری زبانرو شروع کنیم . چون یادگیری زبان خیلی مهمه حتی اگر مهاجرت هم نکنیم حداقل یک کار مفید کردیم چون الان بچه هامون دارن انگلیسی یاد میگیرن و اگر با اونها پیش نریم عقب میمونیم تو اینترنت همه چیز انگلیسیه و ... پس باتجربه ها لطفا راهنمایی کنید ضمنا دوستان عزیزی که خارج از کشورن و قبل از رفتنشون دوره هایی رو گذروندن کتابهایی رو خوندن و هر کار مفید دیگه ای در راستای زبان خوندن انجام دادن ما رو راهنمایی کنید.
از لطف همگی ممنونم

فعالیتهای شبانه روزی بنده شامل:
یکسری کتاب گرفتم با عنوان four corners که چهار جلدیه و نرم افزارم داره حدود 7 ماهه این کتابهارو گرفتم و فقط 2 درس از کتاب یکشرو خوندم. این مجموعه خیلی جالبه و من با راهنمایی کسی که زبانش خوب بود گرفتم این کتابهارو اما کو اراده آهنی که بخونمشون.
یکسری کتاب دیگه گرفتم به نام Tactics for listening که اونم 3 جلدیه و سرنوشتش مثل کتاب قبلیه.
یک دیکشنری تصویری آکسفورد گرفتم که عکسهاشرو نگاه میکنم خوشم میاد مثل بچه ها که از کتابهای عکسدار خوششون میاد.
مجموعه دی وی دی های English Today هم دارم که دارن خاک میخورن
و هر منبع که دلتون بخواد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
اگه میتونی یه کلوپ بزن و بچه هایی که اینجا اعلام آمادگی می کنن دعوتشون کن
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
خوش اومدی مامان لیلا اینجا دقیقا برای اینه که به هم انگیزه بدیم و اراده عزیزم فکر میکنم بهتره بگیم انگیزه اصلیمون چیه از خوندن زبان اینطوری شوق بیشتری پیدا میکنیم. من عاشق تحصیل تو دانشگاههای خارجم و اولین قدم برای اینکار زبانه پس به خاطر هدفم باید زبانم تقویت بشه. شما هم بگید دوستان
سلام من هم کتابها و نرم افزار four corners رو دارم
به نظر من که تا حالا چندین شروع مجدد داشتم بخاطر فرار بودن زبان بهترین راه برای یادگیری کلاس فشرده رفتنه مثلا 6 ماهه
بعدش مرور مطالب با فیلم واهنگ و...

من خیلی دوست دارم فیلم های خارجی رو بدون زیر نویس ببینم
به پسرم بتونم یاد بدم
واسه فرستادن ایمیلام از کسی کمک نخوام
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
2706