2733
2739
عنوان

ازدواج با فامیل نزدیک

1244 بازدید | 40 پست

بچه ها کسی هست شوهرش پسرخاله-دایی یا پسر عمو-عمش باشه؟؟؟

رابطتون با خانوادش چجوریه؟؟مثل قبل از ازدواجتون یا فرق کرده؟

مثلا اگه عروس خالتون هستین مثل قبل ب عنوان خاله میدونینش  یا مادر شوهر؟

من عروس داییم شدم همه بهم میگن دیگه نباید مثل زن دایی و دختر دایی و پسرداییت باهاشون برخورد کنی خیلی صمیمی،  باید سیاست داشته باشی و رو ندی و  ازین حرفا 

شماها چیکار میکنین؟؟

من اصلا اهل اینکه خودمو بگیرم نیستم رابطم حتی با غریبه ها خاکی و صمیمیه شماها چطوری هستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من عروس عمم هستم رابطم از قبل باهاشون صمیمی تر شد و البته خیلی با سیاست و حساب شده تر رفتار میکنم... البته خودشون خیلی خوبن و بهم لطف دارن...ببین گلم شیرین برو شیرین بیا.... همین نصف مشکلات احتمالی حل میکنه.... ینی زیاد نرو 

پسر خالمه

رابطه ام خوبه باهاشون

از اول طوری برخورد کردم که دخالتی نکنه کسی البته دو طرفه حتی خانواده خودم 

خودمون فقط تصمیم میگیریم

خوبم باهمشون تا وقتی خوب باشن ولی اصلا بدی نمیکنم اگه بدی ببینم

اگرم یه وقتی یه چی یکدوم بگن شوهرم میگه اصلا اهمیت نده چون تاثیری رو زندگی ما نداره 

مدیریت کردیم دیگه همیشه تو ۱۰ سال که عروس شون هستم مسئله ای نداشتم البته صمیمی نمیشم حریم رو رعایت میکنم

مادرشوهرمم هوامو داره چون از زندگی پسرش مطمئنه 

بعضی وقتا زبونش تلخه ولی من میزارم پایه سنش

گل بی خار خداست😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2740
من عروس داییمم مثل قبل صمیمی هستم و از بقیه عروسا با خواهرشوهرم و برادرشوهرام صمیمی ترم.

من چون عروس از خودشونم باهام از بقیه عروسا صمیمی تر و راحت ترن احترام منو بیشتر دارن تا سایر عروسای فامیل 

عزیزم من عروس عمم هستم رابطم از قبل باهاشون صمیمی تر شد و البته خیلی با سیاست و حساب شده تر رفتار می ...

با سیاست مثلا چطوری؟؟منظورت این که هرچیزی و بهشون نگی و اگه ب اختلاف خوردین نگین و این چیزا؟؟

اره خودم فکر میکنم رفت و امد کمتر بهتره

چطور از چه نظر مثلا؟؟؟

اطرفیان خودم رو میگم نمیدونم دقیق مشکلشون سر چیه ولی خانواده ها با هم قهرن عروس با خانواده شوهر قطع رابطه اس حالا شاید مشکل فقط مال اینا بشه

بچه ها که تو این تاپیک جوابتون رو دادن خداروشکر مشکلی ندارن انشالله شما هم خوشبخت باشی ولی مهمترین اصل در رفتار باخانواده شوهر حالا چه فامیل چه غریبه اینه که زیاد باهاشون صمیمی نشی رفت وآمدت کم باشه وهیچوقت بد خانواده شوهرت رو پیش شوهرت نگو

2706