2737
2739
عنوان

من یک قاتلم

541 بازدید | 30 پست

من بخاطره حساسیت و شکاک بودن شوهرم در عقد بچمو ۱۲ هفتگی سقط کردم و الان از شوهرم متنفرم چون منو واردا کرد ازش متنفر بشم و خسته و بچمو سقط کردم الان بعد از گذشت دو سال حالم بد و بدتر شده چون من یک قاتلی هستم بچشو کشته دارم میمیرم وقتی فکر میکنم نمیددنم چیکار کنم افسرده شدم تروخدااا کمکم کنیدددد حتی بعد اینگه بچه مرده دارم عذاب میبینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزیه که پیش اومده زیاد خودتو اذیت نکن اون تو رو وادار کرد حتما برا زندگیت اینکارو کردی پس اون قاتله نه تو.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

منم تو عقد بودم که باردار شدم. با داشتن هایمن. سقط کردم و روزهای خیلی خیلی بدی داشتم. هنوز هم یادش میفتم دلم میگیره. کاش بخاطر حرف مردم این کارو نمی کردم. ولی عزیزم برگرد به زندگی. بچه ای که پدرشو نخوای منصفانه نیست تو این دنیا باشه

2740

وقتی قاتل میشدی که با وجود تنفر از شوهر بچه ای ب دنیا میاوردی که شاهد تنفر مادر از پدر و بیمار و شکاک بودن پدر نسبت به مادره و هرگز توی خانواده اش عشق و محبت نمیدید و شاهد بی مهری و دعوای شما بود ! اون موقع قاتل روح یک انسان میشدی !

بهترین کارو کردی که قبل اینکه روی بد این زندگیو ببینه نذاشتی به دنیا بیاد

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
منم تو عقد بودم که باردار شدم. با داشتن هایمن. سقط کردم و روزهای خیلی خیلی بدی داشتم. هنوز هم یادش م ...

خیلی داغونم همش خودمو سرزتش میکنم وقتی کسی راجب هفته ۱۲ بارادی و بچش حرف میزنه داغون میشم چیکار کنم من آدم عوضی هستم 

درسته کارت اشتباه  بوده،ولی بالاخره گذشته  رو نمیشه  برگردوند،کفاره گناه تو بده شاید یکم دلت اروم بگیره،هرروز ی تسبیح استغفروالله ربی و اتوب و الیه،بگو،از خدا بخاه ببخشتت،عزیزم اینک خودتو داغون کنی چیزی درست نمیشه،جاری من خودش بچشو سقط کرد بخاطر خودخواهی خودش الانم خوشحال و شادان بهترین زندگی و میکنه ،عذاب وجدانم نداره،دیگ تو اون شرایط اینجوری صلاح دیدی وفکرکردی بهترین کاره،پس دیگ بیخیال

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪