2737
2739

من بعد از چند وقت مشکلاتمون بعد عروسی بالاخره دیدم نمیشه و خانواده ها رو در جریان گذاشتم

بعد کم کم دیدم چه اشتباهی کردم اینا که اصلا نمی فهمن مشکل ما رو

فکرای قدیمی و سن زیاد و بی حوصلگی و ذهن بسته که اقتصای سنشونه

دلم واسه زندگیم سوخت

دیدم شوهرمم پیام داد گفت کی بیام دنبالت

باهاش یه کم نرمی کردم گفتم بیا مشاوره بریم خدا رو شکر اونم خیلی موافق بود

میگید زندگیم درست میشه😔 

مشاوره چقدر اثر داره

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بله عزیزم اگر هردو قلبا بخواید حتما میشه

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ناامیدت نمیکنم 

من به مشاوره اعتقاد ندارم 

چون وقتی صحبت میکنم خودشون تایید میکنند و میگند خودت مسلطی 

فقط بستگی به شوهرت داره که چقدر گوش بده و بخواد👉 تغییر کنه 

راستی اکه میتونی یکم مسائل بگو مثلا چی

یا ابالفضل العباس علمدار 

واسه دوتا آدم سالم جواب میده.اما اگه یکیشون اختلالات روانی داشته باشن اون وقت دیگه به دارو درمانی نیاز میشه و باید بره روانپزشک

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2738

همین که خودشم قبول کرده یعنی اونم میخواد همه چیز درست شه اول توکل کن به خدا ازته دل توکل کن برو یه گلستان برای خودتون بسازین

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
ناامیدت نمیکنم  من به مشاوره اعتقاد ندارم  چون وقتی صحبت میکنم خودشون تایید میکنند و میگ ...

نمیتونم بگم خیلی حاده مشکلمون

اما شوهر من هنوز دلش میخواد بعضی وقتا با دخترا چت کنه

فقط در همون حده

پیش منم انکارش میکنه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706