2733
2734
عنوان

لعنت به مادر شوهر

316 بازدید | 18 پست

به خدا واگذارش میکنم باعث مشکلات اقتصادیم اونه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لعنت خدا به همه  مارهای خوش خط و خال حالا هر ادم بدی میخواد باشه

هرکس بدی جوونارو میخواد

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

تا زنده بود نمیذاشت یه قرونمون بشه دوزار فوری یه خرجی میتراشید و با کولی بازی از شوهرم می گرفت الان که به مشکل خوردم یادم افتاد حرصم گرفت

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
تا زنده بود نمیذاشت یه قرونمون بشه دوزار فوری یه خرجی میتراشید و با کولی بازی از شوهرم می گرفت الان ...

واقعا که الان پشت سر مرده حرف میزنی؟؟؟؟!یادت نره اون زن مادر همسرتون بوده عزیزترین موجود زندگیش!

دوراز جون فک کن عروستون همچین حرفی بزنه !متاسفم براتون

الان حست اینه که خواهر شوهر منی؟ والله هر کی ادمو به خاک سیاه بنشونه حق داری حداقل نفرینش کنی. تو روش که نگفتم . به روحش که میشه ... فرستاد

بپا نحسی نفرینت نگیردت ......

بپا روحیه ات خراب نشه. من دارم مادر شوهرم رو فحش میدم با چهار نفر درد دل می کنم که نمیشناسمون دلم باز شه. شما واقعا فازت چیه. هی برا من متاسف بشی. مگه اینکه یه عروسی داشته باشین که چزونده باشینش حالا بهت برمیخوره.

2706