2733
2739
عنوان

کسی از قرص دومپریدون برا افزایش شیر استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 39009 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید  درکل سه گاها چهاربار میشه ۳۰ سی سی

بازم کم نیس شیرت

همونم کم کم بهش نده

هر بار میخوای به نوزادت شیر بدی از هر دو سینه بده

هر سینه رو ی ربع بذار بمکه

بعد نوزادتو بذار تو جاش

اگه تا نیم ساعت گرسنه نشد شیرت براش کافی بوده ولی اگه قبل از نیم ساعت گرسنه شد بهش شیرخشک بده همون 30 سی سی

اگه بعد از نیم ساعت گرسنه ش شد بازم مثل دفعه قبل بهش شیر بده

ی مدت که اینکارو بکنی شیرت کامل میشه

ظرف چهار روز دیگه شیرخشکم نمیدی

میدم اینطوری ولی‌ بچم بعدش دهنش هی دنبال سینست  حسرتم ی بار با شیرخودم سیر بشه بخوابه

ی کاریم میتونی در کنار همین سینه دادن انجام بدی که من خیلی توصیه میکنم

اینکه بعد از هر بار شیر دادن این مدلی هر سینه رو بازم بدوشی

هر سینه رو 5 تا 10 دقیقه

هم برا اینکه مطمئن بشی کامل شیر تخلیه شده هم اینکه هر چه بیشتر تحریک تولید شیر بشه برات

یکیو میشناسم شیردوش برقی کرایه میده 

شمارشو از انجمن تغذیه با شیر مادر گرفتم خواستی میذارم برات

2738
تهرانین؟اره اگ محبت کنین بدین ممنون میشم.

ببخشید دیر ج میدم درگیر شام و کارای خونه و بچه ‌شدم

میدونین احساس میکنم گشنه هم میمونه نوزادتون سعی میکنین شیر خشک کمتر بدین تا شیر خودتونو بیشتر بخوره

اصلا همچین کاری نکنین

بهش هر چی شیر بیشتری بدین بیشتر و سریعتر جون میگیره

هر چی قویتر بشه قویتر هم میمکه و زودتر از سینه تون سیر میشه

از اینکه بخواین بهش شیرخشک بدین تا سیر شه نترسین

بهش همینجوری که گفتم شیر خودتونو بدین ی ربع از هر سینه بعد تا نیم ساعت اگه سیر بود که خدا رو شکر هر وقت گشنه بود باز با سینه شیر بدین ولی اگر زودتر گرسنه شد بهش 30 سی سی شیرخشک بدین

ی 24 ساعت اینکارو بکنین

ببینین چنتا شیشه میخوره

از فرداش مطمئن باشین روزی یکی از این شیشه 30 سی سی کم میشه تا اینکه کامل شیر خودتونو میدین

از اینم که شیشه رو میدین سینه رو دیگه قبول نمیکنه نترسین

تا چهل روز حداقل بین سینه و شیشه انتخاب نمیکنه و مطمئن باش حداکثر دو هفته ای با این روش که گفتم شیرت کامل میشه و شیرخشکم دیگه نمیدی

ببخشین ولی شما چرا سوالای منو جواب‌ندادین.دوسه بار پرسیدم‌قرص رازین استفاده کردین اثر کرده بهتون؟یا ...

نه گفته بودم اینو

دکتر برام تجویز کرده و نمیدونم چجوریه 

میخواستم بدونم اگه کسی استفاده کرده چجوریه

خودم استفاده نکردم از رازین

اوایل هم شیرم به قدری کم بود که در طول ی روز کامل دوشیدن 120 سی سی نهایت میدوشیدم

سلام خانومی .پس شیر شما از من زیاد تر بوده.براشماهم خوردن غذاها اثر نمیکن؟من هرچی میخورم سینه هام بازم نرمن قرص هم میخورم اصلا فرقی نمیکنه مثلا دوستم میگفت من اب هویچ خوردنی شیر از سینه هام میریخت‌ من از خوردن خسته شدم.باز خوشبحالتون الان شیرتون زیاد تر شده..میتونم بدونم نی نیتون چند وقتشه؟

سلام خانومی .پس شیر شما از من زیاد تر بوده.براشماهم خوردن غذاها اثر نمیکن؟من هرچی میخورم سینه هام با ...

نه کمتر بوده

چطور حساب میکنین؟؟ 

الان نوزادتون حداقل 600 سی سی تو ی روز شیر نیاز داره

وقتی شما سه یا چهار بار نهایت 30 سی سی شیرخشک بهش میدین پس از خودتون 500 سی سی شیر میخوره دیگه

من برعکس بودم

500 سی سی شیرخشک میدادم

تقریبا 8 تا یا بیشتر 60 سی سی شیرخشک میدادم

2706