2733
2739
عنوان

میخوام جیییغ بزنم دیشب خدا دوباره بچمو بهم داد😭😢😭😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4118 بازدید | 130 پست
شکرخدا چیزیش نشده وااای گریم بند نمیاددد😢چی کشیدی

بقران دارم گریه میکنم

باچشمام دیدم طفل معصومم خودشو محکم نگهداشته فقط جیغ میرنه از ترس

ماهم نمیشد بریم جلو تندتند موزاییک میفتاد پایین

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بقران دارم گریه میکنم باچشمام دیدم طفل معصومم خودشو محکم نگهداشته فقط جیغ میرنه از ترس ماهم نمیشد ...

ماشالله بهش😭😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

الان عکسشو میرم میگیرم ببینین😢

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2738

امام رضا نگهش داشته خدا بهت رحم کرد 

یعنی تا رسیدن آتش نشانی بچه خودش و گرفته بود 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ماشالله عزیزم..واقعا بهش افتخارکن ک ازپس خودش براومد تواون لحظه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
وای   بچت چند سالشه‌؟    خونتون قدیمی؟

اره قدیمی

۴سالو نیم

2706