2726
عنوان

میخوام جیییغ بزنم دیشب خدا دوباره بچمو بهم داد😭😢😭😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4116 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای خانومایی ک شوهراتون اتش نشان هستن خیلی بهشون محبت کنین و تشکر کنین ازشون واقعا انسانهای شریف ...

الهی خدا سالم و سلامت برای خانواده هاشون حفظشون کنه 🤲 که واقعا از جان مایه میذارن 

اینجا کرایه هم میدادین؟؟

بله

مستاجر مامانم اینا بودم اینجا

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
وای چ وحشتناک حالم بد شد طفلک بچه کوچیک چجور تونسته از لوله آب بگیره شبیه معجزس  ی لحظه بچه خ ...

خودش تنهایی نگرفته، دست غیب کمکش کرده ،شکی نیست

خدا خودش حافظ همه باشه اینجوری میشه

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ای خانومایی ک شوهراتون اتش نشان هستن خیلی بهشون محبت کنین و تشکر کنین ازشون واقعا انسانهای شریف ...

یاد شهدای اتش نشان پلاسکو...

خدا بهشون اجر و قوت بده

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
ماموره شهرداری هستی😐😐😐

شما کارآگاه هستی؟!😐😐😐😐😐

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اون در زرده ک روی زمین گذاشتن پشتش ی شیر اب هست ک لوله سفید ازش رفته بالا پسرم از پایین همون شیراب ...

خدارو صد هزار مرتبه شکر که پسرتون سلامت هستن 

خیلی خوشحال شدم خوندم تاپیکت رو و آفرین به پسر گلت🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اون در زرده ک روی زمین گذاشتن پشتش ی شیر اب هست ک لوله سفید ازش رفته بالا پسرم از پایین همون شیراب ...

میتونستین همین درب رو بذارین روی شکاف، یا یک نردبون فلزی بزرگ که به دو طرف برسه، اروم برین بیارینش

یکی از دوستان همین اتفاق افتاده بود البته کسی در خطر نبوده میگفت اتش نشان ها اومدن نردبون گذاشتن که بتونن منطقه خطر رو پاکسازی کنن