2733
2739
کاش بجای این کارها فرهنگ سازی کنن و این فرهنگ مرد سالارانه احمقانه رو ریشه کن کنن

فرهنگ‌مرد سالاری نه این اینستای لعنتی رو بردارن این زنهای هر زه رو از کشور جمع کنن الهی خدا به زمین گرم بزنتشون

[QUOTE=87078567]خیلی سخته فراموش کردنه خیانت مردها...و زیر یه سقف موندن با همچین مردی ...خدا خودش کمکمون کنه من چند ...[/QUOTE

خانما یه روحیه وفاداری دارن بخاطر همینه اما آقایون...😠😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاورای ایران یکی از یکی بیسواد ترن‌ و‌نادون تر

نه بابا من بایکیشون توهمین سایت صحبت کردم واقعا باسواد بود وراهکاراش مفید

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
2731
فرهنگ‌مرد سالاری نه این اینستای لعنتی رو بردارن این زنهای هر زه رو از کشور جمع کنن الهی خدا به زمین ...

باباتلگرام بدتره مرده شور اون سوپرگروهای س ک س ی روببرن

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
ممنون که درکم میکنی عزیزم اره خیلی بده کلا به رابطه اینا سرد شدم وقتی فکر میکنم شوهرم میخاست بدنش به ...

این کارشون یه غم بزرگی رو دل ما زنای بدبخت میزاره انگار یه عزیزی رو از دست دادیم...

به نظرتون من اشتباه میکنم رو نگاه همسرم حساسم؟فقط همین یه مورد اونم گاهی اوقات نه اینکه خیره بشه هااااا...نهههه...فقط در حد یهویی یا چند بار نگاه رو تکرار کردن...

بعضی اوقات فکر میکنم من مریضم و حساس....

چاقی خرررر است😂
فرهنگ‌مرد سالاری نه این اینستای لعنتی رو بردارن این زنهای هر زه رو از کشور جمع کنن الهی خدا به زمین ...

همه جای دنیا زن هرزه هست

بهتر که نباشن

ولی فعلا که هستند

این شریک زندگی هست که به ما تعهد داده

نمیشه که همه زنها رو نابود کرد

نمیگم بی تاثیره

قطعا تاثیر داره

ولی ادمی که تعهد سرش بشه پاک میمونه

🌸 مرنج و مرنجان🌸
نه بابا من بایکیشون توهمین سایت صحبت کردم واقعا باسواد بود وراهکاراش مفید

حالا نه همشوووون ولی اکثرا علمشو ندارن

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
[QUOTE=87078567]خیلی سخته فراموش کردنه خیانت مردها...و زیر یه سقف موندن با همچین مردی ...خدا خودش کم ...

منم نگاهم میفته به مردها ولی نمیدونم چرا شوهرم نگاهش بیفته داغون و عصبی میشم...خیلی دوس دارم فکر مثبت کنم ولی همش تو ذهنم یکی میگه نکنه اون جذابه و من نیستم نکنه دور از چشم من هیزه ...نکنه...نکنه...بدبخت مرد خیلی خوبیه ولی ...

چاقی خرررر است😂
شوهرت قبل از اینکه بفهمی اون خانمه لایک کرده باهات رفتاش چطور بود؟؟؟

ببینید بزار کامل توضیح بدم ،شوهرم با باجتاقش مشکل داره ،مامانم خواهرمو پاگشا کرده بود منم دعوت کردبرم بعد شوهرم بخاطر باجناقش میگفت نرو اکه نمیرفتم بد میشد من رفتم و بخاطر این قضیه یه هفته باهام قهر کرد هر چی زنگ زدم و پیام دادم‌جواب نمیداد،خلاصه شب هفتم داشتم اینستا لایکهای شوهرمو میدیدم که دیدم اون زن رو لایک‌کرده همه عکساش رو ،منم از اونا اسکرین شات گرفتم فرستادم واسه شوهرم که چرا این ج    نده ها رو لایک کردی هر چی پیام میدادم جواب نمیداد ،منم تهدید کردم گفتم اگه جواب ندی باهات نمیمونم طلاق میگیرم بعد جواب داد میخاستم چون رفتی خونه مامانت حرصت بدم بخاطر اون لایک کردم گفتم نه باور نمیکنم باید راستشو بگی بعد میگفت حواسم نبود دستم خورد لایک کردم هر دفعه یه چیزی میگفت ،منم باهاش قهر کردم چند روزه هی زنگ میزنه هی اس میده منم جواب نمیدم ،مثلا خواستم امروز از مشاور راهنمایی بخام اینجوری شد

همه جای دنیا زن هرزه هست بهتر که نباشن ولی فعلا که هستند این شریک زندگی هست که به ما تعهد داده ن ...

اره بخدا درست میگی

اما موندم البته تویه این دوره زمونه حتی زنای شوهردار سعی میکنن شوهر یه زن دیگه رو بدوزدن 

اونم تویه این شرایط اون قد بخودشون میرسن ک اکثرشون شدن عروسک 

نمیگم زیبایی بده  اما ن این طوری ک دیگه اُپِن باشی

شما خودتون میگین که یه هفتس قهر بودین اونم حتما اینکار کرده که شما رو تحریک به  حسادت کنه وجلب توجه کنه یه ذره مثبت فکر کنید ...البته کارشون بی نهایت زشته ..ولی بشتر این شماره ها و ادرس هایی که این زن خرابه میذارن اینستا الکی هس الکی خودتون اذیت نکنین .،و هر وقت خدایی نکرده رفت که با این زنا تو یه مکان اون موقع حرف خیانت رو بزنین جلو شوهرتون ...

2706