2733
2739

هر مشاوری که خوب نیست 

این مشاوره یه چیزی شنیده ها اصلا کارش رو بلد نیست 

اما رفتار شما هم خیلی تند بوده نهاینکه اشتباه باشه ها اتفاقا ساکتنشستن درمورد این رفتار شوهرت اشتباست ولی داد بیداد فقط باعث میشه اون بهتر قایم کنه ازت کارش رو و تو نتونیخوب بشناسیش 

در ضمن فقط شنیدم روانشناسا میگن فاصله طولانی زن و شوهر به طور دائم از هم خوب نیستولی کی گفته اجازه داره بره خیانت کنه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
آخه میترسم برم چین میگن اونجا اوضاع خانماش ناجوره😑

به قول شوهرم آدم اگه بخواد کاری بکنه همین جا هم انجام میده همه جا ریختن 

راست میگه دیگه کجا مثل اینجا اینقدر مفت و ارزونه 

اما مهاجرت که نمیشه همینجوری انجام داداونم به کشوری که خودش اینقدر جمعیت مازاد داره

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قول شوهرم آدم اگه بخواد کاری بکنه همین جا هم انجام میده همه جا ریختن  راست میگه دیگه کجا مث ...

اره بخدا راست میگی انیجاهم فراونه😐

اصلن ما خانما باید شوهرامونو بندازیم تویه اتاق درو روشوک قفل کنیم😂😂

اره بخدا راست میگی انیجاهم فراونه😐 اصلن ما خانما باید شوهرامونو بندازیم تویه اتاق درو روشوک قفل کن ...

هییی روزگار از بدبختیمونه...ای کاش ما مرد بودیم اونا زن...زن ها خیلی حساسن

چاقی خرررر است😂
2728

بدبختیمون همین حساس بودنمونه

یه چیزی بگم 

دقت کردین اکثر خانما میرن باشگاه مدام میرن آرایشگاه مدام  میرن کلینیک زیبایی 

بهشون حق میدم مجبورن واسه شوهراشون این کارارو کنن اونم تویه این زمونه 

اما خواااااهشا 

اینقد اپن نباشن

خو ما اپن باشیم یه مرد دیگه هم ما رو نگاه میکنه اون وقت میخاییم شوهرامون نگاه نکنن

بدبختیمون همین حساس بودنمونه یه چیزی بگم  دقت کردین اکثر خانما میرن باشگاه مدام میرن آرایشگاه ...

ای بابا من با ۲تا بچه کوچیک چجور وقت کنم برم اونجور جاها؟

چاقی خرررر است😂

شما حساسی عزیزم وگرنه خیلیاز زنها اینجور نیستن مثلا خودم اصلا نگاه نمیکنم ببینم شوهرم به چی نگاه میکنه یا عید فراوون با مسافرا و خانمها و دخترهای جوون حرف زد و وظیفه اش هم تازه این بود با زبون خوش هم راضیشون کنه هم جذبشون کنه از منم صد برابر خوشگلتر بودن ولی من برام مهم نیست خب کارشه دوما اگه قراره بپره میپره چه تو قوطیش کنم چه آزادش کنم سوم اینکه من بنا رو میگذارم رو اعتماد و دوست داشتن هرچند هوشیاری رو دارم ولی بدبینی نه

2738

چجوری هوشیاری ولی بددل و شکاک نیست؟چجوری خودتو قانع میکنی که نباید نگاههاش رو زیر نظر بگیرم؟چجوری؟منم قانع کن عزیزم به منم یاد بده بدجور خودمو دارم داغون میکنم

چاقی خرررر است😂
شما حساسی عزیزم وگرنه خیلیاز زنها اینجور نیستن مثلا خودم اصلا نگاه نمیکنم ببینم شوهرم به چی نگاه میک ...

چجوری هوشیاری ولی بددل و شکاک نیست؟چجوری خودتو قانع میکنی که نباید نگاههاش رو زیر نظر بگیرم؟چجوری؟منم قانع کن عزیزم به منم یاد بده بدجور خودمو دارم داغون میکنم

چاقی خرررر است😂
چجوری هوشیاری ولی بددل و شکاک نیست؟چجوری خودتو قانع میکنی که نباید نگاههاش رو زیر نظر بگیرم؟چجوری؟من ...

عزیزم شاید نیاز به پزشک داری شاید فقط با خوردن یه دارو کوچیک این وسواست روی همسرت کم میشه 

والا اصلا درمورد رفتارش فکر نمیکنم یعنی بیرون میریم اصلا به آدما توجه نمیکنم اصلا تا حالا گمان بد نکردم درموردش 

خب هوشیاری یعنی کلیات رفتارش رو میبینم دیگه ولی ریز نمیشم و اگه با من خوبه و برا من وقتش رومیگذاره و رفتار مشکوکی نداره خب چه نیازه زیر نظرش بگیرم اصل رو بگذار رو اعتماد 

چرا با یه روانشناس بالینی حرف نمیزنی شایدم رفتارت به خاطر رفتار همسرتطبیعیه برو باهاش حرف بزن یا میگه مشکلی نداری و حق داری یا راهنماییت میکنه که از این عذاب راحت بشی

به نظرم همسرت داره راستش رو میگه و این کارش فقط،یه شیطنت بوده و به قول خودش میخواسته شمارو حرص بده بهش متذکر بشو اگه به شما علاقه و تعصب داره این کاررو دیگه انجام نده بالاخره کار همسرت هم درست نبوده و این کار شما هم حساسیت بی دلیل نیست ولی این مشکل رو با یه کم حرف زدن با همسرت راحت میتونی حلش کنی .حالا درسته ایشون با شما در ابتدا  لجبازی کرده ولی لجبازی کردن شما هم در ادامه کاررو خرابتر میکنه و یه مشکل که با حرف زدن دونفره حل میشده تبدیل به معضل بزرگ میشه . 

سال نوتون مبارک ،سالی پر از خوشی و شادی ❤
به نظرم همسرت داره راستش رو میگه و این کارش فقط،یه شیطنت بوده و به قول خودش میخواسته شمارو حرص بده ب ...

ممنون که جواب دادی عزیزم به شوهرم پیام دادم‌که بیاد اینجا و رو در رو باهم حرف بزنیم شاید اینجوری از دلم در بیاد وافعا اعصابم خراب میشه وقتی فکر میکنم حتی با خودش تصور میکرده که با زن دیگه همخواب بشه ازش بدم  میاد حتی نمیتونم باهاش رابطه داشته باشم  

شوهر بدبختم نه تل گرام داره نه اینستا نه ماهواره میبینه نه با زن ها خوش و بش میکنه فقط بخاطر اینکه م ...

عزیزم مررررردن مرررررررررررروبه قول خودشون ذاتشونه

(حالا دعوام میکنن😂)

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁