2737
2734
حقوق دو تومن خیلی کمه

جا با جا فرق میکنه مثلا الان تو شهر ما با 230 میلیون یه خونه دو واحد مستقل که ورودی جدا دارن تازه ساخت صفر 80 متری امکانت کامل میتونی بگیری ولی همین تو تهران 600 میلیون پولشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایطش دقیقا عین شوهرمنه شوهرمو از ارث محروم کردن حتی واسه خاستگازی من نیومدن الان ۴ساله ازدواج کرد ...

خيلي سخته اينجوري ... انشاا... مشکل شمام حل بشه ، منکه اميدي ندارم ، فقط ميگذرونيم ...

خيلي سخته اينجوري ... انشاا... مشکل شمام حل بشه ، منکه اميدي ندارم ، فقط ميگذرونيم ...

من که مشکلی با این قضبه ندارم خوشخالم هستم از شر پدرمادرشوهر خلاصم😂

نه ناامید نباش ایشالا وضعتون خوب میشه

I am a queen because I have a cute mad king
2728
کلا خيلي بدشانسه ، مهندس برق تو نيروگاه ، اينقققد بدشانسه بهش حقوق نميدن ، هر چند ماه يک حقوقي ميگير ...

عزیزم الکی میگه که نیروگاه حقوق نمیده. من دو تا داداشام نیروگاهند، تنها جایی که حقوقاش سر موقع است نیروگاهه

عزیزم الکی میگه که نیروگاه حقوق نمیده. من دو تا داداشام نیروگاهند، تنها جایی که حقوقاش سر موقع است ن ...

نيروگاهشون نيروگاه خصوصيه ، دولتي نيست ، تازه افتتاح شده تو بابلسر ، تيرماه پارسال افتتاح شد ، دو تا از همکاراش اومدن بيرون قبل عيد بخاطر همين ماجراهاي حقوقي ، 

بازم نميدونم عزيزم شليدم تو راس ميگي ، تو اين دوره زمونه هيچ چيزي بعيد نيست

عزیزم الکی میگه که نیروگاه حقوق نمیده. من دو تا داداشام نیروگاهند، تنها جایی که حقوقاش سر موقع است ن ...

عزيزم فکرم خيلي مشغول شد ، ميشه بگي داداشات نيروگاه کدوم شهرن ؟

2738
جا با جا فرق میکنه مثلا الان تو شهر ما با 230 میلیون یه خونه دو واحد مستقل که ورودی جدا دارن تازه سا ...

من دنبال 80 متریم زیر 300 نیست

توکی هستی +من همون اتفاق خوبم که برات نمیافته
ایلام

ایلام همکلاسی هام سال 91 میگفتن خیلی محرومه ... گفتین ایلام تعجب کردم مثل این وضع شما خوب شده  رشت  جای معمولی میشه با 300 یه اپارتمان پنج شش سال ساخت ترتمیز گرفت شهرستان ما که 100 متر میتونی بگیری

2706