2733
2739
عنوان

دفع بقایا سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 3516 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم .قلبش تشکیل نشده فقط ساک بارداری رشد کرده

میگن بچه هایی که قلبشون تشکیل نشده ثابت کردن قلبشون تشکیل میشه فقط باید صبر کرد این بچه ها تیزهوش میشن بعدا

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2738
میگن بچه هایی که قلبشون تشکیل نشده ثابت کردن قلبشون تشکیل میشه فقط باید صبر کرد این بچه ها تیزهوش می ...

عزیزم منم باهمین امیدخودمو دلداری میدادم ولی الان نه هفتمه ساک کاملا خالیه حتی کیسه زرد هم تشکیل نشده همه گفتن دیگه امیدی نیست 

دیگه وقتی دکترا میگن نمیشه یعنی نمیشه دیگه 

این رو دکترا نمیگن طب اسلامی و سنتی میگه وقتی دکترا میگن نمیشه ما ثابت میکنیم و کردن که یه ماه بیشتر صبر کنن میشه اما خب همه اینکارو نمیکنن البته اگه مشکل دیگه نباشه فقط قلب تشکیل نشده باشه میگن صبرکنید

این رو دکترا نمیگن طب اسلامی و سنتی میگه وقتی دکترا میگن نمیشه ما ثابت میکنیم و کردن که یه ماه بیشتر ...

مال من که قلب تشکیل نشده بود احتمال بالا گفت که دیگه تشکیل نمیشه ..دو هفته بعد بیا برای سونو گرافی ...که تو این فاصله خودش سقط شد ...معمولا دکتر ها زود سقط نمیکنن زمان میدن .....

مال من که قلب تشکیل نشده بود احتمال بالا گفت که دیگه تشکیل نمیشه ..دو هفته بعد بیا برای سونو گرافی . ...

آره اگه قرار باشه تشکیل نشه خودش احتمال زیاد سقط میشه

2706