2737
2734

سلام.من الان 27 روزه زایمان کردم.زایمانمم خیلی سخت بود.بعده زایمان هم الان دچاره بحران شدم همشون تو تاپیکام هست..بی توجهیه شوهرم.و تنهایی خودم.امروز تصمیم گرفتم کمی خودمو از این بحران نجات بدم.

اول این که شوهرم بهم بی توجهه ختی وقتی میاد پیشم اخم میکنه.ولی اگه با خواهرو مادرش باشه میخنده.منم آرومم و تو همچین وقتی استرس میگیرم و بغض میکنم.چیکار کنم که بتونم قوی باشم

دوم این که تو تعارفاتش حتی بهم چیزیو تعارف نمیکنه بدترش این که اگه تو جم باشم بازم بغض خفم میکنه.چیکار کنم.تورو خدا کمکم کنید.

هم بتونم شکستش بدم.هم قوی باشم.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

توام به رفتارايي كه ازش ميبيني كه اذيتت ميكنن توجه نكن وسعي كن خوددتو ناراحت نكني مخصوصا جلو خانواده همسرت

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند؛بگذار بمانند به خماري كه زما هيچ ندانند🦋💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه خونه ی خودتون نیستی مگه تنها نمیشید با همسرت؟

چرا خونه خودمم.مادرشوهرم اینا اومدن خونه ما..و تا به امروز نرفته خونه خودش.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

حق داری . کلی گریههه کن خودتووو خلاص کن بزار بغضت بترکه . حموم برو تر و تمیز و شیک و پیک کن بهترین غذا رو بپز و دول واسه خودت بکش و بخور و خودتو تقویت کن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2738
چرا خونه خودمم.مادرشوهرم اینا اومدن خونه ما..و تا به امروز نرفته خونه خودش.

کم کم بیرونشون کن. به مادرشوهرت بگو میخوام با شوهرم تنها باشم اعصابم خورده مودبانه بیرونش کن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
بهترین راه صحبت رو در روهه...چرا ما ایرانیا اینجوریم... شما زن و شوهری...بابد دوتایی حل کنید مشکلات ...

تاپیکامو بخونی میفهمی خواستم باهاش صحبت کنم زده تو ذوقم جوری که رابطمونو خرابتر کرده.متاسفانه شوهره من.ددریه...

هیچی حالیش نیست.سادیسم داره بفهمه با اخلاقاش عذاب کشیدم بیشتر عذابم میده

اول از همه...اونا که تا ابد باقی نمیمونن خونتون...میرن.. دوم اینکه..چون در هال افت سریع هرمون ها هستی خیلی حساس شدی... سوم اینکه شما از قبلم با همسرت معلومه مشکل داشتی...شما بهتره اولا یکم مطالعه کنی در این زمینه..اون پیجیم که بهت دادم تو اینستا برو مطالعه کن... اینا که سیاست دارن که مادر زادی نیست..مطالعه کردن..بعدم شما باید همش باشوهرت گفتگو کنی...خیلی اروم مناسب باهم حرف بزنید که اونم روش داره... نمیشه بد حرف زد 

اول از همه...اونا که تا ابد باقی نمیمونن خونتون...میرن.. دوم اینکه..چون در هال افت سریع هرمون ها هست ...

باشه میرم دستت درد نکنه..از وقتی بچه دار شدیم شوهرم سنگدل شده...مادرشوهرمم نمیذاره تنها بشیم...

2706