2737
2734
عنوان

وارد ها به اینستاگرام خواهشا بیا

39 بازدید | 3 پست

سلام دوستان من تازه اینستاگرام نصب کردم البته قبلا داشتم ولی خب همینطوری فقط اکانت بود همین. حالا من یه چند تا سوال داشتم کلا اینستا مگه برای دیدن مطالب و استوری های کسانی که میشناسیم نیست؟ پس قسمت جستجو ایستا که خودش یه عالم ویدیو و استوری  در مورد همه چیز هست میاره به چه درد میخوره؟ و سوال بعدیم یه سریا هستن که خیلی فالورر دارن و خیلی ها رو هم فالوو میکنن مثلا 5 هزار تا. حالا اینا چطور این همه رو چک میکنن پست هاش رو یا استوری هاشون رو؟ واقعا برام جای سواله من 60 تا نفر رو دنبال میکنم روزانه حداقل 20 دقیقه طول میکشه هم پست هاشون رو ببینم هم استوری هاشون رو. خیلی ممنونم ازتون

تو ميتوني صفحه تو قفل كني و فقط پست فالوور هاي خودتو ببيني اون قسمت سرچ هم پيج كسايي هست كه قفل نيستن و مطالب جالبي دارن و لايك هاشون زياده

سوال دومم حتما لازم نيست استوري همه رو ببيني

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ميتوني صفحه تو قفل كني و فقط پست فالوور هاي خودتو ببيني اون قسمت سرچ هم پيج كسايي هست كه قفل نيست ...

ممنون فقط پست هاشون که میاد چطور نگاه میکنن اگه 4 هزار تا باشهش هر کدوم 1 دونه بزاره میشه 4 هزارتا. اینیستا قابلیتی داره که بشه فقط از این تعداد تعداد محدوی رو فقط نمایش بده پست هاشون رو؟

2731