2733
2739

سلام 

من دیروز واسه یک ربع فشارم رفت بالا 14 

روی 8ک اصلا سابقه‌ نداشتم اواخر ماه هشتم بعدم سریع شد12روی هفت اخرشبم 11روی هفت 

موقعی فشارم رفت بالا دست راستم بی حس شد و گوشه ی چشم راستم واضح نمیدید البته سریع خوب شدم 

حالا نگرانم برا بچم اتفاقی نیوفتاده باشه😭

توروخدا اگ کسی چیزی میدونه بگه😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم خورد و خوراکت رو مراعات کن... 

چیزهای شیرین کم تر بخور... دوغ رو تو برنامه غذایی ات بزار(البته دوغ بی نمک) 

این هفته رفتی دکتر، فشارت رو میگیره.... 

فشار 14 زیاد هم بالا نیست.... ولی خب مراقب باش و به حرکات بچه توجه کن... به مطب دکترت هم زنگ بزن باز بپرس

2728

من فشارم همیشه زیر 10 هست و بدن من عادتشه... یعنی فشار بزرگم مثلا 8،یا 9 میشه همیشه... 

فشار 11 به بالا برا من فشار بالا محسوب میشه... 

ولی بعضی ها همیشه 12،13 هستن و از اول اینجوری بودن... 

نگران نباش همین استرس و دلشوره باعث بالا رفتن فشاره.. 

از روزهای اخر بارداری کمال استفاده رو ببر... که بعد اومدن فسقلی ات دیگه خواب و خوراکت هم معلوم نمیکنه😅

مسمومیت بارداری هم یکی از علائم بالا رفتن فشار خونه ...که دست و پاها ورم دارن رفتی دکتر ازش بپرس خواهر شوهرم اواخر حاملگی داشته که دکترش دقت نکرده بود خیلی دردسر داشت بعد زایمان

2740
حرکات بچم خداروشکر خوبه مشکلی نداره ینی چیزی نیست؟!

نه فشار برا این بده که خدایی نکرده بچه خفه میشه... وقتی بچه تکون میخوره یعنی الحمدلله سالمه❤️

دیگه مراقب باش بالا نره فشار.... وگرنه زیاد تکرار بشه مجبور به زایمان زود رس میشی