2737
2734
عنوان

ايا كسي اهل فرمانيه تهران هست ......

| مشاهده متن کامل بحث + 4888 بازدید | 65 پست
خیابان ظفر طرف بلوار ارش جز چه مناطقی حساب میشه؟لاکچری یا معمولی؟

ظفر یه قسمتش جالب نیست اما کلا جزو مناطق خوبه 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه رهبر و رئیس جمهور کدوم منطقس؟

رئیس جمهور ولنجک

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2731
میشه منطقه یک؟

بله عزیزم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
واحد بغليه اين خونه اي كه ديديم مجرده راستش اصصصلا نميدونم چكار كنم تو واحدم دو تا سرويس بهداشتي بو ...

دخترخاله منم  خونشون  سه تا دسشویی داره سه تاش  فرنگیه سعادت آبادن

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2740
حدود متری ۲۸ تومن؟ مفت گفته، امون نده برو بخر

نميدونم چرا بهش مشكوكم

مثلا ميگفت به همسايه ها نگين ميخوان چراغ خاموش بفروشم يا حالت نه چند روز ديگه يا مثلا دو تا سرويس رو فرنگي گذاشته

همسايه ديوار به ديوار مجرده

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
نميدونم چرا بهش مشكوكم مثلا ميگفت به همسايه ها نگين ميخوان چراغ خاموش بفروشم يا حالت نه چند روز ديگ ...

۲ تا فرنگی که مشکوک نیستش
الان معمولا فرنگی کار میکنن مسترهارو

به نظرم بیشتر تحقیق کنید، از املاکی ها بپرسید در مورد خونه، شاید خونه عیب و ایرادی داره یا مشکلات اخلاقی خاصی توش هست.

اما مجردی دلیل برا بدی نیست لزوما، بستگی به ادمش داره.

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
خيابونش بر اندرزگوئه

خدایی بر اندرزگو ۱۳ سال ساخت، متری ۲۸ تومن عالییییه

نمیخوای، بگو من برم بخرم

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐