2737
2734

برا کتونی هم کوکو کنیم خدارو خوش میاد 🙂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برا باشگاه فک نکنم

گفتی برا باشگاه میخوای؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2740
برا باشگاه فک نکنم گفتی برا باشگاه میخوای؟؟

آره عزیزم عکس یه کتونی دیگم گذاشتم ببین کدوم بهتره آخه مربیمون گیره میگه باید زیر کفش تمیز باشه گفتم یکی از کتونینو هامو بزارم کلا واسه باشگا 

آره عزیزم عکس یه کتونی دیگم گذاشتم ببین کدوم بهتره آخه مربیمون گیره میگه باید زیر کفش تمیز باشه گفتم ...

دومی برا باشگاه بهتره

هـرچه تبر زدى مرا ، زخم نـشد ، جـوانه شد🌱
2706