2737
2734
عنوان

یک نفرم چیزی نگفت

224 بازدید | 31 پست

بچه ها من ۵ ماهمه تا الان جزو خانواده ی درجه یک من و همسرم به کسی چیزی نگفتم که باردارم. شاید بعضیا دیدن جایی فهمیدن. بعد دیگه گفتم تو اینستام یه عکس لباس دخترمو بزارم بگم بقیه بفهمن. چون بعدا نگن آره چه مخفی کاری میکن. دوستام و اقوامم تا الان هرکی بچه دار شده تو اینستا عکس اینا گذاشتن گفتن منکه بهمه کلی تبریک گفتم. وااای باورم نمیشه برای من حتی یک نفرم تبربک نگفت😐😐حتی دوست صمیمی صمیمیم . به خدا یکماه پیش خونه خرید انقد خوشحال شدم و ذوق کردم کلی تبریکو این حرفا. الان استوریارو دیده هیچ عکس العملی نشون نداده. وای نه دختر دایام نه دختر عموم اینا هیچ کس 😐😐

به نظرتون چه دلیلی داره؟😐

منکه یکی یه جوجه بخره انقد ذوق میکنم و تبریک میگم 😶

الهی بگردم 

فدا سر خودتو جوجوت

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

تولد دخملت مبارک. انشاءالله صد ساله بشه. خدا بهش عمر با عزت بده🎂🎁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
چون منظورتو نفهمیدن فکر کردن همینجوری یه عکس گذاشتی  یه استوری دیگه بزار توش نشون بده که باردا ...

خیلی واضح نوشتم دخترم منو بابا برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😳

مبارکه. چه عالی. اشکال نداره، خدا بهت لطف کرده ک بچه داده، لطف بقیه مهم نیست. تو هم کمتر ابراز کن برای آدمای حسود. بسلامتی دختره یا پسر

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706