2733
2739
اتفاقا روز بعدش زدم باز خط افتاد  

چ جالب...برا من اتفاق نیوفتاده بعد هرسری زدم منفی بوده و حتی چندروزم نگه میداشتم خط نمینداخت... ولی باردار ک بودم شب زدم دیدم منفی صبح رفتم دیدم همون ی خط خیلی محو افتاده و مثبتم بود

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
چ جالب...برا من اتفاق نیوفتاده بعد هرسری زدم منفی بوده و حتی چندروزم نگه میداشتم خط نمینداخت... ولی ...

شاید هنوز توخون نیومده  فردا هم موعدمه ان ء شالله که نی نیم تو شکمه.. چون شبا از تکرار ادرار خوابم نمیبره بخاطر این اونموقعه بی بی زدم چون تکرار ادرار و زیر شکمم درد داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیزم،  دیدی گفتم خدا جوري سورپرایزت میکنه که ميگي سال 98 بهترین سالت بوده،  خیلی خیلی زیاد خوشحال شدم،  برا سلامتی تو و ني نی دعا میکنم و براتون صلوات میفرستم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
شاید هنوز توخون نیومده  فردا هم موعدمه ان ء شالله که نی نیم تو شکمه.. چون شبا از تکرار ادرار خو ...

عزیزم این تستا منه ببین چقد محو بود انشاالله شماهم باردارید😍

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2731
شاید هنوز توخون نیومده  فردا هم موعدمه ان ء شالله که نی نیم تو شکمه.. چون شبا از تکرار ادرار خو ...

تازه من ۱۰روز از موعدم گذشت ک تست دادم ولی ببین باز چقد محو بود

2740
عزیزم اصلا نترس همه کاراتو کامل انجام بده فقط چیز سنگین بلند نکن و نزدیکی نداشته باشه...من خودم اینق ...

چ   خوب ن عزیزم زیاد کارسنگین نمیکنم خدا داده خودشم مواظبش باشه ب سلامتی بغلش کنی مشکل داشتی یا خودت نخاستی توی ۵سال

اره گلم امروز تست مثبت شد ب اذن خداانشالله نصیب شما

عزیزم خیلی خیلی خیلی برات خوشحالم،  برا سلامتی تو نی نی دعا میکنم،  اینم معجزه ای که خواسته بودی مبارکت باشه 

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2706