2733
2734
عنوان

صب امتحان شهری دارم 😣😣😣😣

128 بازدید | 7 پست

ی بار افتادم هفته قبل .رد شدم بار دومه .دو جلسه هم تمرین کردم صبم اول میرم تتمربن ...استرس گرفتم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باتوکل به خدا

آرامش تون رو حفظ کنید باخودتون بگید اگر حتی رد هم شدید دفعه های دیگه هم هست انقدر تلاش میکنم که قبول می شم

واینکه باآرامش کارهاتون رو انجام بدین واسترس نگیرین

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2728

من با اینکه فک میکردم رد میشم همون بار اول قبول شدم طوری که سرهنگه کیف کرد و کلی ازم تعریف کرد جلو بقیه خانما و گفت واقعا رانندگیت آرتیستیه آخه دنده رو با کف دست عوض میکردم در ضمن همون روزی که امتحان کتبی دادم قبول شدم بار اول همون روز رفتم برا شهری

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
من با اینکه فک میکردم رد میشم همون بار اول قبول شدم طوری که سرهنگه کیف کرد و کلی ازم تعریف کرد جلو ب ...

البته من از قبل از آموزش همیشه شوهرم میزاشت پشت فرمون بشینم و رلنندگی کنم حتی چندبار کارای خطری انجام دادم مثلا با سرعت زیاد میخاستم بپیچم ماشینمون 206بود نزدیک بود ماشین چپ بشه چون 206گرده زود چپ میشه.دو دستی شوهرم کوبید توی سرم هیچوقت یادم نمیره

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

من اون باری که قبولم شدم یادم رفت دستی  رو  بیارم پایین بعد حرکت کنم هی گاز میدادم افسره با اشاره بهم گفت مهندس دستی و یادت رفت 😂😂😂😂

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
من اون باری که قبولم شدم یادم رفت دستی  رو  بیارم پایین بعد حرکت کنم هی گاز میدادم افسره ب ...

بار قبل سر همی رد شدم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2740