2733
2739
عنوان

رفلاکس

66 بازدید | 4 پست

دوستان در مورد زمان بهبود نوزاد رفلاکسی خود را بگید و اینکه غذا دادن رو به نوزاداتون از کی شروع کردید و آیا تاثیری روی رفلاکس داشته یا نه ؟ تا چند ماهگی رفلاکس ادامه داشت و کی متوجه ش شدید

عزیزم بچه ی من رفلاکس داشت شدید. هر دفعه شیر میخورد کلی بالا میاورد. بعضی وقتا جهشی بود. از چهارماهگی غذا رو شروع کردم بعدش رفلاکسش خیلی کم شد الانم که نه ماهشه اااصلا نداره خداروشکر 

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من ک از بدو تولد داشت ک دیر متوجه شدیم و خیلی اذیت میکرد و تا یک سال و نیم ادامه داشت و داره فعلا.....گریه های بیش از حدداشت و شیرشو پس میزد و نمیخورد ک بردمش تست آلرژی ک متوجه شدیم آلرژی ب محصولات گاوی تخم مرغ و بادام داره .....ک بعد اون ک شیرخشک مخصوص آلرژی گرفتیم کم کم بهتر شد .....رفلاکسی هارو باید از ۴ ماهگی شروع کنی ب غذا دادن .....اکثر بچه هایی ک رفلاکس داشتن تو اقواممون تو ۴ ماه خوب شدن

2728

من دخترم از بد تولد داشت از نوع پنهان که اصلا شیر نمیخورد و وزنگیریش خیلی کند بود.رفلاکسش آلرژیک بود.۶ ماهگی بهتر شد.ولی بعدش دوباره بدتر شد اصلا غذا نمیخورد و با لقمه ی اول اوق میزد.ببین مثل من اشتباه نکن که دارو ندی و بگی خودش خوب میشه.من چون اطرافیان میگفتن دارو نده و اینا بیخسال بودم ولی بعدش که دارو دادم خداروشکر زود خوب شد ولی در کلا اگه رفلاکسش شدید باشه بعد از ۱ سالگی خوب میشه

الهي و ربي من لي غيرك