2737
2739
عنوان

درد دل جاری و برادر شوهرم رفتن گریه کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 52 پست
دست و صورتشو بشور بعدشم به مادرشوهرت بگو تذکر بده هر کی میاد خونتون نزاره کوچولوتو ببوسن از زبون اون ...

ای خواهر میگم کاش نمی اومدن کمکم. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
اوخیییی عزیزززم منم انقد از این حرص ها خوردم که نگو  صورت نینی رو بشور

بی فرهنگی تا کجا آخه سرما دارین نمیگین ما سرما بخوریم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم.

خدا حفظش کنه عکسش رو دیدم عزیییزم ارکا جون رو ببوس خدا حفظش کنه براش4قل بخون.اوایل خیلی مواظب چشم زخم باش.یه قران بالاسر خودت و نی نی بزار مدام بسم الله بگیر شیرش بده اینا خیلی مهمه گلم.قدیمی ها یه چیزی میدونستن اینا رو هی تاکید میکردن

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2731
خب اخه میگه همشون سرما خورده بودن اما همش بچه رو میبوسیدن

دقیقا سرما دارن چرا مبوسن.

به دل نشستن کجا بود جاریه داره دق میکنه

خدا حفظش کنه عکسش رو دیدم عزیییزم ارکا جون رو ببوس خدا حفظش کنه براش4قل بخون.اوایل خیلی مواظب چشم زخ ...

😍😍😍😍😍😍😍

پس مامان و مادر شوهرت اونجا چیکار میکردنن خصوصا مادر شوهرت باید تذکر میدادن چون مطمئنا تجربشو دارن ...

مامانم منو پا شویه میکرد اینها تکون نمیخوردن.

روز اول جاریم و بچه خودش اومدن رفتم تو اتاق بچه بردم بچه خودشو فرستاد اونجا هی میپرید رو تخت.

گفتم امروز نرم بعد نمی تونستن تکون بخورم از درد

2740
چه بی ملاحظه اصلا میون ما رسم نیست کسی 10روز اول بچه رو بره ببینه جز کسایی که پیشش هستن مادر جون ندا ...

من حموم کردم اسپند فکر خوبیه

آخی عزیزم حرص نخور دفعه بعد از بچت دفاع کن به جای اینکه بگی بوسش نکن زردی میگیری سریع بچت میگرفتی بغ ...

به حاطر مادر شوهرم چیزی نگفتم ولی بچه آوردم بغلم می اومدن اونجا میبوسیدن

2706