2733
2734

باسودش خوراکی میخرم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس انداز ميكردم برا روز مبادا ..

ك حامله شدم و از اونجايي ك نينيا دوقلو هستن و سيسموني از هرچي بايد دوتا باشه ب خونوادم كمك ميكنم تو خريد سيسموني

دوستان ميشه لطفا واسه سلامتي دخمل و پسل تو دليم صلوات بفرستيد؟!!💝🤰🏼
2728
مثلاً وسایل خونه می‌خرید با پس اندازتون؟؟؟

بعضی وقتا اره 

ولی بنظرم نگه دار برا خودت حتی نزار شوهرت متوجه بشه ک پول داری 

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

خرج زیاد پیش میاد،، طلا میخرم، یا ظرف و‌ظروف و وسایل خونه که خوشم بیاد،، اگه چیزی لازم باشه، شوهرم میخره، اما اگه برای هوس خودم باشه، خودم میگیرم معمولا،،، چیزیم ببینم برای بچه ها و خوشم بیاد از پس اندازم میخرم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

هر چی کار میکنم میدم فست فود😂😂😂😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738

من همیشه صد جمع میکنم

نهاییییت بشه 200

فوری به همسرم میدم

که تو خرج خونه نمونه😑

فقط یه بار 600 جمع کردم ادکلن خریدم .

یه بارم 700 جمع کردم که رفتم ساعت خریدم 

الانم که اصلا" بالای صد جمع نمیشه

منم عاشقشم 🤣🤣 الانم دلم میخاد

یعنی منو بزارن هر وعده

همینارو میخورم😂

فکک کنم دیگه حقوقمو ازم بگیرن😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706