2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همیشه به تومن معمولی بنویس و بعد یه صفر اضافه بذار

مثلا ۴۸۰۰۰۰ رو بنویس و در اخر ی صفر اضافه کن

میشه۴۸۰۰۰۰۰

اگر نوشتن ۴۸۰ هزار هم برات مشکله بدون که هر هزار تا سه تا صفر داره پس ۴۸۰ رو مینویسی و سه تا صفر بهش اضافه میکنی

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2731
😳😳😳😐😐😐

خب فکرکنم میخواد 480تومن بفرسته بخواد انقد بفرسته میشه شش تا دیگه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

حالا فهمیدم والا منم قاطی کردم  

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

خب ۴۸۰ میخواد بفرسته.به ریال باید بفرسته که میشه ۴ میلیون و ۸۰۰

۴۸۰۰۰۰۰

شما میگی ۶ تا داره یعنی ۴۸۰۰۰۰۰۰ ..۴۸ میلیون ت من که اسی اینجوری اشتباها ۴ میلیون و ۸۰۰ میریزه کههه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب ۴۸۰ میخواد بفرسته.به ریال باید بفرسته که میشه ۴ میلیون و ۸۰۰ ۴۸۰۰۰۰۰ شما میگی ۶ تا داره یعنی ۴۸ ...

بعله بالا اعتراف کردم  

2738
اهان😁