2737
2734
عنوان

قانون جذب

169 بازدید | 8 پست

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🍀🌸☘

🌸☘

🌺

به نام آفریدگار فراوانی

✔تدبیر و تفکر....

زندگی با تدبیر وتفکر زیبا می شود.

برای هر اقدامی فکر کنیم و افکارمان را بر روی برگه ای سفید بنویسیم و چندین بار تفکراتمان را مرور کنیم. انسان هایی می توانند لحظات شیرینی در زندگی شان خلق نمایند که زمانی آن لحظه را تصور و برای آن تدبیر نموده باشند.

تفکر راه های بی شماری را برای رسیدن به موفقیت در مسیر انسان قرار می دهد و انسان های هوشمند

علاوه بر اینکه خود می اندیشند از تجارب و افکار انسان های دیگر نیز استفاده می کنند و میانبرهای رسیدن به موفقیت و زیبایی را کشف می نمایند. اندیشیدن انسان ها را رشد می دهد و آنها را از مسیرهای بحرانی به سلامت عبور می دهد و رازهای آرامش و نشاط را برای آنان به ارمغان می آورد.

هر روز دقایقی را در خلوت برای اندیشیدن قرار دهیم و آنچه را که پس از تفکر و تدبیر و مشورت با انسان های صادق به دست می آوریم ، با اقتدار در صحنه زندگی جاری نماییم.

↩عبارت تاکیدی↪

دنیای من در خدمت من است و هر آنچه اراده کنم برایم مهیاست.

❤خداوندا سپاسگزارم❤

#قانون_جذب

@afradmosbat

┄┄❅✾❅┄┄

🌺

🌸☘

🍀🌸☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🍀🌸☘

🌸☘

🌺

#365_راز_موفقیت

#روز‌_8

باید به خود قول دهیم که به جای عذاب کشیدن از اشتباهاتمان ، از آنها درس بگیریم در غیر این صورت ما دوباره این اشتباهات را در آینده تکرار خواهیم کرد. هنگامی که به طور موقت در زندگی دچار ضعف و رکود می شوید همواره به خاطر داشته باشید که در زندگی شکست معنا ندارد . فقط نتایج دارند .

این نکته را در نظر بگیرید : موفقیت نتیجهٔ قضاوت درست است قضاوت درست نتیجهٔ تجربه است و تجربه نتیجهٔ  قضاوت اشتباه است .

چه چیزی از اشتباه گذشته یاد گرفته اید که امروز می تواند در بهبود زندگی تان مورد استفاده قرار گیرد؟

🌺

🌸☘

🍀🌸☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگم اگه همش دلتنگ عشقمون بشیم .تو اوج دلتنگی حس کنیم اونم بدجور دلتنگه طوری ک اشک از چشم بیاد . می ...

شاید .تلپاتی هم هست😘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🍀🌸☘

🌸☘

🌺

هرچه بیشتر تصمیم بگیرید , در تصمیم گیری ماهرتر می شوید.

همانطور که ماهیچه ها در اثر استفاده قوی تر می شوند در تصمیم گیری نیز همین اتفاق می افتد.

امروز دو تصمیمی را اتخاذ کنید که قبلا آنها را به تعویق انداخته اید "یک تصمیم آسان و یک تصمیم دور از دسترس " فورا در مورد اجرای آنها اقدام کنید و گام بعدی را برای دنبال کردن آنها فردا بردارید . با انجام این کار ، شما قدرتی را بدست می آورید که تمام زندگی تان را تغییر می دهد.

🌺

🌸☘

🍀🌸☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🍀🌸☘

🌸☘

🌺

✔دیگران را شاد کنیم....

شادی و نشاط لازمه یک زندگی موفق و پویا است و اگر انسانی دارای روحیه مثبت نباشد نمی‌تواند در مواجهه با مسائل مختلف زندگی با تدبیر و اقتدار عمل کند.

یکی از راه‌های کسب روحیه مثبت، ایجاد نشاط و شادی در دیگران است. زمانی‌که ما مشکل فردی را حل کنیم در واقع آرامش و نشاط را به خود هدیه می‌دهیم و لذت خدمت به دیگران بیشترین نشاط را در ما ایجاد خواهد کرد.

ما بایستی همواره با چهره‌ای گشاده و خندان در جامعه حاضر شویم و با شاد کردن دل دیگران، زیبایی و مهربانی را در زندگی خویش جاری نماییم.

↩عبارت تاکیدی↪

من خوشبخت و شاد هستم و برای همه اطرافیانم شادی می آورم.

❤خداوندا سپاسگزارم

🌺

🌸☘

🍀🌸☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

2738

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘

🍀🌸☘

🌸☘

🌺

همگی ما درمورد افرادی که فراتر از موقعیت های محدودشان رفته اند و اسوهٔ قدرت نامحدود روح بشر شده اند، شنیده ایم.

"من و شما نیز می توانیم زندگی خود را همچون یکی از این نمونه های مشهور بسازیم فقط کافی است شهامت داشته باشیم و آگاه باشیم که می توانیم بر هر آنچه که در زندگی مان اتفاق می افتد ، کنترل داشته باشیم‌."

اگرچه ما نمی توانیم همواره حوادث زندگی مان را کنترل کنیم ، اما قادریم عکس العمل هایمان را نسبت به آن وقایع تحت کنترل خود در آوریم همچنین می توانیم اقداماتی که برای کسب نتیجه انجام می دهیم را مورد نظارت و بررسی قرار دهیم.

اگر از روابط خود با دیگران ، سلامتی و یا حتی کار خود لذت نمی برید ، همین حالا تصمیم درستی بگیرید تا این موارد را در زندگی تان تغییر دهید.

🌺

🌸☘

🍀🌸☘

🌺🍀🌸🌺☘🌸🌺☘