2737
2739
عنوان

کیا کیک یخچالی بدن و درست کردن؟

487 بازدید | 21 پست

میخام واسه تولدم درست کنم خوب میشه ب نظرتون؟!استرس دارم

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واس تولد

من دوس دارم خوشمزه اس 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

کیک یخچالی یه عصرونه خوشمزه ست واسه تولد خوب نیست اگه خودمونیه یه کیک کوچیک بخر 30 تومن بیشتر نمیشه ها

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

عالیه

ولی مجلسی نیست

اگه مهمونی جدی داری کیک بخر ولی اگه خودی هستین خیلی خوب و خوشمزه س

خیلی هم سنگینه آدمو زود میگیره

از دستور سرآشپزپاپیون درست کردم

کیک یخچالی شکلاتی

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

تو اینستا برو تو پیج اشرف سلطانی تازگیادستورکیک اسفنجی همراه باتزیین وخامه کشی گذاشته همراه باکلیپ،،،منم قصددارم سرفرصتی مثلش درست کنم،،،

ashrafsoltani1348

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
کیک یحچالی واسه تولد؟

اوهوم

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
من درست کردم خیلی خوب شد

واقعأ واسه تولد درست کردی؟؟

2706