2733
2739
عنوان

لیست ریز جهیزیع رو کپی میکنم لطفا بگید چیا اضافیه

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 56 پست
عزیزم توی آشپزخونه هیچ کدوم ازینا به کارت نمیاد،سطل تی کشیدن؟؟؟؟ یه تی ساده کافیه دیگه بقیه هم حوصلم ...

اره میشه حذفیاتشو بگید

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اااااا ادامه داشت؟؟؟من فقط لیست اولی رو خوندم گفتم چقدر کم  

هاونگ کریستال که بکار نمیاد..تزئینی کم بنویس بنظرم

نسکافه خوری با قهوه خوری چه فرقی داره؟؟من چرا فرقی بین خیلی چیزا نمیبینم  

ظرف روغن مایع؟؟؟

یخ دون گلاب پاش شیشه شییییر؟؟؟؟اول زندگی اینا به چه دردی میخورن؟؟دو سه ماه که همش اینور اونور دعوتی بعدم مهمون زیاد نمیاد بیاد هم گلاب پاش میخوای چیکار؟یخ دون هم...نمیدونم...

پیتزا خوری و رولت خوری خریدی عکس بذار من ببینم بخدا اسمشو الان شنیدم..من چقدر عقبم  

سبد فلزی و سبد چوبی توروخدا بگو به چه کاری میاد واقعا سواله برام

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

مایکرویو- چای ساز- سماور- غذاساز- توستر- سرخ کن- آرام پز- بخارپز- سبزی خرد کن- ساندویچ ساز- همزن برقی اینا واجب نیست

مایکرویو که میگن سرطان زاس

سماور شما دو نفرین مگه چقدر چایی میخورین کتری قوری کافیه براتون

سبزی خورد کن چقدر سبزی میخواین مگه

بخارپز که اصلا برا من یکی اصلا استفاده نداره

خدایا به خاطر تمام داده هات شکر
اااااا ادامه داشت؟؟؟من فقط لیست اولی رو خوندم گفتم چقدر کم     هاونگ کریستال که بکار نمیا ...

خخخ اره خیلی ریزه

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2738

ارام پز بخار پز غذا ساز؟؟؟دوباره از اونور پلو پز....بنظرم فقط پلوپز به دردت بخوره...چرخ گوشت هم فک نکنم استفاده بشه چون گوشت چرخ کرده ادم بیرون میخره دیگه...

ولی سبزی خورد کن دستی بخر..

توستر و ماکروویو یکیشو بخر

چای ساز هم فک نکنم استفاده کنی وقتی سمار و کتری قوری هست...

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

یک غذا ساز خوب بگیر هم کار سبزی خورد کن و میکنه سماورلازم نیست وای چای ساز بگیر یه وقت گاز قطع میشه داشته باشی چرخ گوشت کی گوشت میبینه چرخ کنه . 

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  
خخخ اره خیلی ریزه

اینا از کجا به ذهنت رسیدن اصن؟؟؟من یه بار واسه فان اومدم برای خودم بنویسم فقط یخچال و گاز و قاشق چنگار و کاسه بشقاب و قابلمه و پارچ و لیوان نوشتم...15سالم بود الان22سالمه بازم فقط همونا به ذهنم میرسه  

اینا از کجا به ذهنت رسیدن اصن؟؟؟من یه بار واسه فان اومدم برای خودم بنویسم فقط یخچال و گاز و قاشق چنگ ...

اینو از یه سایتی کپی کردم

یک غذا ساز خوب بگیر هم کار سبزی خورد کن و میکنه سماورلازم نیست وای چای ساز بگیر یه وقت گاز قطع میشه ...

قسمت اخر حرفت هزارتا لایک داشت...گوشت کجا بود واقعا..

ولی ما چای ساز داریم مامانم استفاده نمیکنه بنظرم مارکش سانی بود...چای بو میده...

اینو از یه سایتی کپی کردم

اهااااااااااااااااا

2706