2737
2739

عزیزم ۷ودت که فقط تنها در صورتی میتونی بفهمی که تومخابرات یا دفاتر خدمات ارتباطی آشنا داشته باشی! ولی میتونی بری مخابرات فرم مزاحمت پر کنی و اونا خودشون پیگیری میکنن ولی به شما نمیگن کیه، اگه خیلی اذیت کنه فکر کنم شکایت هم بتونی بکنی که من واقعا وقت و حوصله شو نداشتم و به همون فرم اکتفا کردم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نصب کردم.چجوری باید باهاش کارکنم

سیستم ترو کالر اینجوری نیس که حتنا اسم و فامیل طرفو بت بده .شما الان داری استفاده میکنی از ترو کالر و بش اجازه دستیابی به مخاطبای خودتو دادی و ترو کالر همه مخاطباتو سیو میکنه به همون اسمایی که نوشتی.حالا فکر کن یه نفر میاد شماره مامان شمارو سرچ میکنه شما نوشتی تو گوشی خودت مامان جونم.برای ایشونم اسم همون مامان جونم میفته.یعنی یکم شانسیه .حالا شما استفاده کن شاید یه بنده خدایی این مزاحم شمارو با اسم و فامیل سیو کرده باشه و بتونی پیدا کنی کیه

نصب کردم چجوری باید باهاش کار کنم زبانش انگلیسیه

عزیزم من اینم نصب کردم ولی فایده نداشت یعنی فقط یک اسم کوچیک از این شماره سیو بود که من اصلا نشنیده بودم، اطلاعات همه مخاطب هام هم توی سایتشون قرار گرفت😔 یعنی الان هرکی تروکالر نصب کنه و یکی از شماره های مخاطبین منو بزنه با همون اسمی که من سیو کردم براش مشخص میشه!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2740