2733
2734

میشه مامانایی ک تجربه دارن بگن دخترم ۱۹ ماهشه میخوام از شیر بگیرمش خوب شیر گاو معمولی هم ک نمیتونه بخوره واس همین میخوام براش بجا شیر گاو یک یر خشک  ضد الرژی خوب بگیرم ولی وارد نیستم تو این مدل شیر ها تاالن ک دخترم ب شیر کره تخم مرغ پنیر حساسیت شدید نشون میده ولی ماست و بستنی ن خیلی ممنون میشم شیر خشک خوب معرفی کنید ک اصلا مواد الرژی زا نداشته باشه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم ریفلاکس داره و پروتئین گاوی رو نمیتونه هضم کنه ۴ ماهشه من شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت مید ...

از شیررش راضی هستین  اصلا اذییتش نمیکنه؟ میشه علائم آلرژیشو بگید شیرش راحت پیدا میشه؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2731
ببلاک Ar

عزیزم اونو میگن توش بازم پروتئین گاوی داره

از شیررش راضی هستین  اصلا اذییتش نمیکنه؟ میشه علائم آلرژیشو بگید

ریفلاکس داره آلرژی نداره تا خودم محصولات لبنی میخورم حتی شیرینی خامه ای و یا شیر خشک مارکهای دیگه میدم اون بالا میاره و شکمش صدا میده و دل درد میگیره من به جز سیمیلاک توتال کامفورت که خوب بود شیر های ببلاک و بیومیل و تروویتال و آپتامیل انواع مختلفشو امتحان کردم که نتیجه خوبی نگرفتم 

2740
چرا نمیبری پیش دکتر براش بنویس

چه دکتری ببرم اخه متخصص اطفال بردم خیلی درمورد این جور شیر خشکا اطلاع خوبی نمیداد فقط شیر خشک hrتجویز کرد اونو اومدم تو نت تحقیق گفتن بازم پروتئین گاو داره واس همین نخریدم هنوز 

منکه اینو میدادم دیگه استفراغ نمیکرد نمیدونم

خوب اخه علاوه بر رفلاکس الرژی ب پروتئین گاوم داره

من اول به پسرم آپتامیل دادم تا 6 ماهگی ولی چون مزه اش یکم بد بود ...نان اچ آ دادم که عالی بود دوستش داشت ...البته الان حساسیتش خوب شده نان معمولی میدم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
من اول به پسرم آپتامیل دادم تا 6 ماهگی ولی چون مزه اش یکم بد بود ...نان اچ آ دادم که عالی بود دوستش ...

پسرتون حساسیتش زیاد بود،؟ اخه میگن اچ ا بازم اذییت میکنه چون پروتئین داره درسته یا نه اذییت نمیشد؟

پسرتون حساسیتش زیاد بود،؟ اخه میگن اچ ا بازم اذییت میکنه چون پروتئین داره درسته یا نه اذییت نمیشد؟

آده حساسیتش زیاد بود ولی نه اچ آ خیلی عالی بود ...مخصوصا آلرژیه ...شیرخوبی بود من راضی بودم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
آده حساسیتش زیاد بود ولی نه اچ آ خیلی عالی بود ...مخصوصا آلرژیه ...شیرخوبی بود من راضی بودم

مرسی عزیزم دفع خونم داش بچتون آخه دختر من دفع خون نداره رفلاکسش شدید میشه بیقرار میشه و کهیر میزنه

2706