2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا😁؟ 

پدر منم ی کتابخونه خیلی بزرگ و پر از کتاب دارن خواهرم شیفته کتابایی بود ک عکس داشت همشم میومد بمن نشون میداد عکسارو  

بیشترم تاریخیا عکسدار بودن 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بعد یه مدت یه روز نگاه کردم به کتاب‌هایی که طبقه اون بالا بالا مشخصه که جوری گذاشتن کسی نبینه، یه روز یه صندلی و چندتا متکا گذاشتم زیر پام تا تونستم یکیشون بردارم. اومدم پایین روش نوشته بود شکنجه

2738

من و خواهرم بچه بودیم عکسهای کتابای کتابخونه بابامو نگاه میکردیم و براشون داستان میگفتیم 

ساعتها گاهی روزها وقتمون به اینکار میگذشت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عکسای شکنجه های ماموران ساواک بود زمان انقلاب، بدن شهدایی رو نشون میداد که مثلا بدنشون با اتو سوزونده بودن یا ناخناشون کشیده بودن یا اونی که دماغش بریده بودن😢

عکسای شکنجه های ماموران ساواک بود زمان انقلاب، بدن شهدایی رو نشون میداد که مثلا بدنشون با اتو سوزوند ...

وای بابای منم یه کتابچه درست کرده بود خودش با بریده عکسای روزنامه ها و مجلات از تمین شکنجه ها و اعدام ها

خیلی ترسناک بود.احتمالا اون موقع مد بوده .اخ

عکسای شکنجه های ماموران ساواک بود زمان انقلاب، بدن شهدایی رو نشون میداد که مثلا بدنشون با اتو سوزوند ...

منم ی کتاب دیدم از حمله شیمیایی ک ب حلبچه شده بود 

وای چقدر وحشتناک بودن با اینکه این عکسارو ده سال پیش دیدم و دیگم سراغ اون کتاب نرفتم هنوزم جزء ب جزء تو ذهنم مونده   

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2706