2737
2739

سلام عزیزان من...

خانم دکتر نسرین تهرانی چند ماهی هستند که فوت شدن.  ایشون دکتر حاذق مومن و دلسوزی بودن و بسیاری از بیمارانی که دکترای دیگه جواب کرده بودن رو مداوا کردن از جمله خود من  .

با توجه به اینکه ایشون در قید حیات نیستند دوست دارم هر کی توسط ایشان مداوا شده شرح درمانشون رو اینجا بنویسند

من خودم اول از همه تجربه ی خودم رو بنویسم..

من ذخیره تخمدانم ۰.۰۲ یعنی صفر بود و هورمونام(fsh lh) بالا بود حدود ۱۰۰... دکترا خمه گفتن تو سن ۳۰ سالگی یایسه شدی و باید تخمک اهدایی بگیری . رفتم پیش ایشون، گفتند این حرف ها چیه و به خدا توکل کن. به من قرص های ویتامین ( دی . ب۶ ، ث، اسید فولیک) و قرص ویتاگنوس و اگنوگل ( از هر کدام روزی ۳ تا)تجویز کرد با عرق رازیانه هر شب یه استکان... من بعد ۳ ماه باردار شدم طبیعی و بچم الان یکسالشه  

راست میگی عزیزم من تا خبر فوتشون رو شنیدم وا رفتم میخاستم برم پیششون تازه از تاپیک ساحل جون دیدم تجربه بچه ها رو واسه دکتر تهرانی حیف شد منم عزیزم دقیقا عدد هورمونام نزدیک شماست انشالله حالا که دسترسی به ایشون ندارم نسخه ی شما رو اجرا میکنم انشالله منم مامان میشم رستی درخواست دوستی دادم لطفا قبول کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم اول از همه تجربه ی خودم رو بنویسم.. من ذخیره تخمدانم ۰.۰۲ یعنی صفر بود و هورمونام(fsh lh) ب ...

ام علی جان نسخه ی دکتر تهرانی برای شما فقط همین بود؟؟؟ویتاگنوس واگنوگل قرصش که از هرکدوم ۳تا؟این قرصای ویتامینم بگو روزانه از هرکدوم چقدر مصرف میکردی؟ راسنی من شوهرم واریگوسل داشت عمل کرد همه چیزش نرمال شدفقط مورفولوژیش یه کم پایینه؟شکا تجربه ای نداری؟دکترش فقط زینک بهش داد یه مدت وبعد گفت تو باید تخمک خوب داشته باشی😯😯😯😯

من خودم اول از همه تجربه ی خودم رو بنویسم.. من ذخیره تخمدانم ۰.۰۲ یعنی صفر بود و هورمونام(fsh lh) ب ...

سلام 

من ٠/٠١هستم 

نااميدم كردن 

گفتن اهدايي بگير 

رفتم پيش معيني 

اف اس اچم ١٥بود و ال اچ ٣٥

تو راهنماييم ميكني كه چه كردي؟

من ميرم اي وي اف 

اما بايد تخمك داشته باشم انتقال بدن 

٣٨سالمه

2738

من مهر ۹۴ که بعد از دو بار قرص اورژانسی پریم قطع شده بود تا پنج ماه پری نشدم رفتم دکتر برام ازمایش نوشت معایتم که کرد گفت ضخامت دیواره خوبه تو پریود میشی ذخیرم ۰.۰۴ بود گفت احتمالا بارداری سخته ولی من اهمیت ندادم. بعدش رفتم دکتر ساغر صالح پور اون برام ازمایش نوشت قرص جلوگیری داد تا ده روز بعدشپریود شدم. اف اس اچ ۱۳ و ال اچ ۲۰ بود. ۲۳ روز بعدش خودم پریود شدم بعد تا اردیبهشت نشدم رفتم یه دکتر دیگه. فاطمه اقا خانی گفت دوفاستون بخور دو ماه ماه سوم پری میشی. دو ماه خوردم ولی بعدش پری نشدم سونوگرافی هم که میرفتم میگفت فولیکول غالب نداری... شهریور که رفتم پیشش گفت شما باید استروژن و پروژسترون بخوری تا پری بشی گفت دیگه سونو نرو. یک ماه خوردم بعدش آزمایش دادم اف اس اچ شده بود ۱۰۰ کلی هم گرگرفتگی داشتم تا اینکه با بچه های گروه آشنا شدم وفهمیدم عددذخیره مهم نیست ولی کسی رو با اف اس اچ بالا نه تو سایت نی نی سایت نه تو گروه میدیدم که باردار شده... بعد سرچ کردم دیدم این ها همه هورمون هست و برای من که مادرم اون بیماری رو داشت نباید مصرف کنم. اینطور که دکتر میگفت باید تا بیست سال دیگه مصرف میکردم. موهام به شدت میریخت خشکی پوست داشتم. بعدش شنیدم یه دکتر طب سنتی هست به نام بیوس که خیلی ها پیشش مامان شدم. رفتم پیشش ولی در کمال ناباوری به من گفت شما نمیتونی. با اف اس اچ بالای پنجاه نمیشه و منو معرفی کرد به یه دکتر برا اهدا... . اون لحظه بود که خیلی شکستم. با گریه تو خیابونا میرفتم....

یادمه نرگس دلداریم داد گفت اینکه کاری نداره با ویتاگنوس میاد پایین. رفتم گرفتم ولی نخوردم.  پیش رویان رفتم از همسرم ازمایش اسپرم گرفت. که مورفولوژی کم بود تحرک هم زیاد نبود. پیش دکتر صالح پور همرفتم اونم گفت استروژن و پروژسترون بخور و بیا اهدایی معرفی کنیم برات. تا اینکه نسرین جون تو گروه گفت که پیش دکتر تهرانی رفته و با داروهاش پریش برگشته....انگار نورامید بود که تو دلم تابید.ازخوشحالی میرقصیدم.  فقط از خدا میخواستم پریم روبرگردونه و ازدست قرص رها بشم...

از یه طرف رفتم پیش یه دکتر حجامت با تجربه...  اون با بادکش سریع رو پشت بدنم بدون اینکه من بهش بگم مشکلم چیه گفت اخ اخ رو تخمدانات خیلی فشار هست خودش همزمان رو دو تا تخمدانام با بین دو کتفم رو حجامت کرد.حجامت ساکرال نبود. گفت هفته بعد بیا زالو ... ژل رویال و عرق فراسیون و اولاغ اوتی داد. البته داروهای بیوس رو هم خوردم.بیوس گفته بود نمیشه ولی حالا دواها رو بخور ضرر نداره. دواهاش یه معجون تخمدان بود صبح و عصر یه قاشق چایخوری .پونه کوهی که از شیراز اصلش روبرام اورده بودند دوهفته بعد پری دم میکردم. چندروزبعد حجامت رفتم سونوگرافی با کمال تعجب گفت فولیکول ۱۶ داری وتخمک ازاد شده. روز بیست پری هم لک لک خودم پریود شدم. خیلی خوشحال شدم ولی روز دوم پری که ازمایش اف اس اچ دادم شده بود پنجاه. هنوز گرگرفتگی داشتم.  رفتم پیش دکتر تهرانی تو میدان راه اهن. خانوم مومن و دست سبکی بود.  بهم گفت شما با دار میشی باید همسرت روتقویت کنی... با توجه به اف اس اچ اخریکه برام نوشته بود و شده بود۷۵ برام با هر وعده یک قرص ویتاگنوس ویک قرص اگنوگل داد. یهنی از هر کدوم سه تا .کلی قرص ویتامین داد با شبی یه استکان عرق رازیانه. گفت دیگه هورم.ن های پرولاکتین و اف اس اچ و ال اچو اینا رو کنترل نکن خودش تنظیم میشه... منتو این مدت دو بار رفتم زالو. چهار تا زالورو هر تخمدان گذاشت. قشنگ حس کردم رحمم گرم شد.. بعد از بیست روز از مصرف ویتاگنوس بصورت لخته لخته پریود شدم. دقیقا مثل مهر ۹۴ قبل از اینکه تخمدانم خاموش بشه. احساس کردم که دوباره تخمدانام به کار افتاد...

تو این مدت چیزایی که از بچه های گروه یاد گرفتم رو انجام دادم صبح ها سیاه دانه رو میجویدم روش عسل میخوردم. ماه قبل دکتر حجامت گرده گل و ژل رویال و عسل بهم داد اسیاب کردم روزی یه قاشق میخوردم. پونه کوهی همچنان دم میکردم.۳۷ روز بعد از پریود قبلی پریوددم. پریودم طبیعی بود روز هشتم پری رفتم آزمایش. اف اس اچ شده بود ۱۱ و ال اچ‌۱۰. گرگرفتگی دو ماه بود دیگه نداشتم. پوستم عالی شده بودریزش موم خوب شده بود.  تو روز دوم سوم پریودی معجون دنبه و خرما و کشمش سیاه رو که از دنیا یاد گرفتم رو رحمم شبا میزاشتم ومیبستم و میخوابیدم.  معجون تقویت تخمدان هم همچنان میخوردم  روز ۱۳ پری رفتم سونو گفت تخوک ازادشده و یه فولیکول ۱۸ داری. تا اینکه روز ۲۶ بی بی چک زدم مثبت بود. خداروشکر الان دخترم کنارم خوابیده😴👧👧👧

به من گفت یایسه، آخه اف اس اچم 85،،،و ذخیرم سه صدم ،اما روز سوم ندادم، آخه مگه میشه یکدفعه، چی شد اصلا، یعنی من همین ها رو که دکتر تهرانی گفتن انجام بدم، اینجا بادکش تخمدان میکنن اما نمیدونم اونقدر حاذق باشن 

عزیرم میگی کجا رفتی برای حجامت و زالو درمانی؟ منم ای ام اچم ۰/۰۴و اف اس اچم هم ۳۶ دادم ویتا و اکنوگل رو سه تا از هر کدوم میخورم. عسل و سیاهدونه هم میخورم. میدونی اون معجون تخمدان چی بود؟

2706