2733
2734
عنوان

هرچه زود تر جواب بدین تورو خدا به کمکتون خیـــــلی نیازدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکل از زنه نیست به خدا مشکل از شوهرته..

واقعا ارزش حروم کردن جوونیت و نداره این شوهره

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
2731

خانواده شوهرتون خیلی کوته فکرن..بجای اینکه بزارندشما زندگی کنید با ارامش...بزرگترتون بفرستید خیلی جدی با خانوادش حرف بزنن..زندگی که این نیست بخاطر یه زن بیشرف زندگی خودت و زنت خراب کنی.

مرگ یه بار،شیونم یه بار بشین خونه بابات...تکلیف شوهرو مادرشوهرو فامیل شوهرتو روشن کن بیخود کرده هی ...

دقیقا منم گفتم اگر پدر و مادرمو اذیت کرد منم زنگ میزنم به مادرش . مادرشم استرسی و وسواسی شدید داره نسبت به پسرش . اگر بهش گفتیم  پسرت رفت سر مغازه میگه کاش برادرتو باهاش میفرستادی 

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
2740

حتما با مشاور مشورت کن و به حرف کسی گوش نده چون یهو با تحریکهای الکی و حرفهای بی جا زدن زندگیت چنان می پاشه که یک عمر پشیمون می شی اینجا به نظرم نمی تونی کمک خوبی بگیری این یه مشکل حساس هستش یه ذره این ور اون ور حرف بزنی دیگه جبران پذیر نیست مگر اینکه برات مهم نباشه جدا شی  در غیر این صورت این مشکل با تجربه های دیگران بر طرف نمیشه چون طرف هر کسی فرق میکنه و عکس العمل ها متفاوته پس دقت کن خیلی

ایشاالله که کار به اونجاها نمیکشه گلی

ای خواهر . من هرشب از فکر خوابم نمیبره . خانم زنگ میزنه جنگ میندازه تو خونه من و خودش راحت میگیره میخوابه

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

منک تو زندگی شما نیستم ولی اینطور ک شما تعریف کردی این زندگی درست بشو نیس قرار نیس ک تا تقی ب توقی میخوره تورو بذاره خونه بابات ..این بعدن قراره چجور پدری واسه بچت بشه...تکلیف خودت رو هرچه سریع تر مشخص کن و وقتت رو تلف نکن ک خدایی نکرده بعدن با ی بچه خونه بابات برنگردی

2706